Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Bemagro BIO Mléko selské plnotučné

Tento produkt již není v nabídce.
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Plnotučné mléko prémiové kvality ve vratném obalu pocházející z bio farmy Bemagro. Mléko pochází od krav pasoucích se v podhůří Novohradských hor v nejjižnějším cípu Jižních Čech. Je zpracováváno v mlékárně, kde mléko prochází nejdříve šetrnou pasterizací.

Barva mléka je bílá s lehce nažloutlým odstínem, stejnorodé konzistence s vyvstalou vrstvou tuku. Chuť mléka je lahodná, čistě mléčná. 

Kvalitní produkt přímo od farmáře! Chuť, která Vás mile překvapí.

Cena nezahrnuje vratnou zálohu ve výši 5 Kč.

Zakoupením tohoto produktu navíc přispějete ke snížení ekologické zátěže. Produkt je dodáván v zálohovaném vratném obalu, který můžete s dalším nákupem vrátit kurýrovi. Plnění do skla je nejen ekologičtější, ale i ze zdravotního hlediska také nejbezpečnější a nejlépe uchovává kvalitu výrobků.

Bez jednorázového obalu

Rohlik.cz dbá na ekologickou udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Za nákup ve vratném obalu zaplatíte navíc zálohu 5 Kč, kterou Vám po vrácení prázdné nádoby kurýrovi přičteme zpět na Váš zákaznický účet. Díky Vám budeme moct obal znovu použít a společně tak přispějeme ke snížení velké ekologické zátěže, kterou způsobují obaly na jedno použití. Obaly vracejte kurýrovi vymyté a s víčkem. Usnadní nám to jejich přepravu i opětovné naplnění. Děkujeme.

O výrobci 

Akciová společnost Bemagro vznikla v roce 1994. Vlastní mlékárna byla spuštěna na jaře 2016. Tradičními postupy v ní vznikají všechny základní druhy výrobků: pasterované mléko, bílý i ochucený jogurt, tvaroh, zakysané nápoje a různé druhy sýrů. Zrající sýry čekají na svůj čas na dřevěných policích v podzemním sklepě. Všechny výrobky jsou baleny do vratných zálohovaných sklenic a lahví.

Skladování

Uchovejte při teplotě 2 - 8 °C.

Výrobce

Bemagro a.s.
Malonty 101
Malonty
38291

Složení

Pasterované MLÉKO* tuk min. 3,8%.