Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Bemagro BIO Tvaroh

Tento produkt již není v nabídce.
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Polotučný tvaroh prémiové kvality ve vratném obalu pocházející z bio farmy Bemagro. Tvaroh je vyroben z plnotučného BIO mléka pouze z vlastní produkce mléka od krav pasoucích se v podhůří Novohradských hor. Vyzkoušejte tento prémiový lahodný tvaroh, který je založen na kvalitních surovinách.

Polotučný tvaroh s vyso­kým podílem sušiny, který je získán kyselým srážením. Je jemné konzistence a lehce smetanově mléčné chuti.  

Kvalitní produkt přímo od farmáře! Chuť, která Vás mile překvapí.

Cena nezahrnuje vratnou zálohu ve výši 5 Kč.

Zakoupením tohoto produktu navíc přispějete ke snížení ekologické zátěže. Produkt je dodáván v zálohovaném vratném obalu, který můžete s dalším nákupem vrátit kurýrovi. Plnění do skla je nejen ekologičtější, ale i ze zdravotního hlediska také nejbezpečnější a nejlépe uchovává kvalitu výrobků.

Bez jednorázového obalu

Rohlik.cz dbá na ekologickou udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Za nákup ve vratném obalu zaplatíte navíc zálohu 5 Kč, kterou Vám po vrácení prázdné nádoby kurýrovi přičteme zpět na Váš zákaznický účet. Díky Vám budeme moct obal znovu použít a společně tak přispějeme ke snížení velké ekologické zátěže, kterou způsobují obaly na jedno použití. Obaly vracejte kurýrovi vymyté a s víčkem. Usnadní nám to jejich přepravu i opětovné naplnění. Děkujeme.

Použití

Vhodný na pečení, pomazánky, sladké krémy. 

O výrobci 

Akciová společnost Bemagro vznikla v roce 1994. Vlastní mlékárna byla spuštěna na jaře 2016. Tradičními postupy v ní vznikají všechny základní druhy výrobků: pasterované mléko, bílý i ochucený jogurt, tvaroh, zakysané nápoje a různé druhy sýrů. Zrající sýry čekají na svůj čas na dřevěných policích v podzemním sklepě. Všechny výrobky jsou baleny do vratných zálohovaných sklenic a lahví.

Skladování

Uchovejte při teplotě 2 - 8 °C.

Výrobce

Bemagro a.s.
Malonty 101
Malonty
38291

Složení

Kravské MLÉKO*, chlorid vápenatý, smetanová kultura, syřidlo