• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!

Kedlubna modrá

1 ks
Čerstvě sklizeno
15,90 Kč 15,90 Kč/ks
Země původu: Česká republika,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Kedlubna modrá vás mile překvapí svou výjimečně lahodnou chutí a hlavně svou šťavnatostí! Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet! 

  • Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Kedlubnu lze konzumovat za syrova nebo tepelně upravenou. Hodí se do zeleninovýc nebo masových směsí. Také skvěle chutná v polévkách nebo pomazánkách.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Kedlubnu můžete využít například v receptu na kedlubnové zelí nebo kedlubnovou polévku.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tato kedlubna byla výhradně pro Rohlik.cz vypěstována naším lokálním pěstitelem. Zakoupením této kedlubny podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Ideální teplota pro skladování kedlubny je okolo 5 °C. Skladujte v chladnu a v temnu.