Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

BIO Dýňová semínka

400 g
Ve vratném obaluBIO
129,90 Kč 324,75 Kč/kg
Země původu: Čína,

Prémiová loupaná dýňová semínka v bio kvalitě. Populárnost těchto semínek je díky širokému spektru látek, které v sobě obsahují. Barva semínek je zeleno-hnědá a vyznačují se lehkou oříškovou chutí.

Cena nezahrnuje vratnou zálohu ve výši 10 Kč.

Zakoupením tohoto produktu navíc přispějete ke snížení ekologické zátěže. Produkt je dodáván v zálohovaném vratném obalu, který můžete s dalším nákupem vrátit kurýrovi. Plnění do skla je nejen ekologičtější, ale i ze zdravotního hlediska také nejbezpečnější a nejlépe uchovává kvalitu výrobků.

Produkt ve sklenici je značky PRO-BIO, významného dodavatele širokého sortimentu kvalitních biopotravin. 

Kvalitní produkt z ekologického zemědělství. Chuť, která Vás mile překvapí!

Bez jednorázového obalu

Rohlik.cz dbá na ekologickou udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Za nákup ve vratném obalu zaplatíte navíc zálohu 10 Kč, kterou Vám po vrácení prázdné nádoby kurýrovi přičteme zpět na Váš zákaznický účet. Díky Vám budeme moct obal znovu použít a společně tak přispějeme ke snížení velké ekologické zátěže, kterou způsobují obaly na jedno použití. 

Obaly vracejte kurýrovi vymyté a s víčkem. Usnadní nám to jejich přepravu i opětovné naplnění. Děkujeme.

Použití

Dýňová semínka se přidávají do snídaňových směsí, smoothie, jogurtů, salátů a jsou vhodné i pro přímou konzumaci. Také jsou populární v mexické kuchyni a hojně užívaná v celé Latinské Americe. Často se zde podávají lehce opražená mezi hlavními jídly.

O společnosti Vratné lahve

Cílem společnosti Vratné lahve je změnit budoucnost nakupování potravin a dalších surovin do domácnosti a minimalizovat, nebo ještě lépe úplně odstranit používání jednorázově použitelných obalů při cestě z přírody ke spotřebiteli, samozřejmě při zachování požadavků na kvalitu surovin, hygienu apod.

Ve vratných a opakovaně použitelných obalech můžete pořídit potraviny, drogerii a další suroviny. Produkty značky Vratné lahve jsou složeny především z kvalitních surovin s BIO certifikací. Udržitelnost je ve společnosti aktuální téma a tímto projektem se Vratné lahve snaží přispět k realizaci vizí lidí, kteří smýšlí (a konají) s budoucností zodpovědně nejen vůči přírodě.

Skladování

Skladujte při teplotě do 0 - 15°C.

Výrobce

Vratné lahve s.r.o.
Radoušova 16
53701 Chrudim

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 129 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Bio dýňová semínka100 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota2377 kJ/574 kcal
Tuky47.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny11.1 g
Sacharidy2.7 g
z toho cukry1.3 g
Bílkoviny30.3 g
Sůl0.01 g
Vláknina g