Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

BIO Hrách žlutý loupaný

0,55 kg
Ve vratném obaluBIO
59,90 Kč 108,91 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Tradiční hrách v bio kvalitě. Sklízí se vcelku s tmavou slupkou, ta se následně odstraní a hrách přepůlí, díky tomuto procesu se hrách nemusí před přípravou kulinářských receptů namáčet. Hrách je dobře stravitelný a zdraví prospěšný.

Cena nezahrnuje vratnou zálohu ve výši 10 Kč.

Zakoupením tohoto produktu navíc přispějete ke snížení ekologické zátěže. Produkt je dodáván v zálohovaném vratném obalu, který můžete s dalším nákupem vrátit kurýrovi. Plnění do skla je nejen ekologičtější, ale i ze zdravotního hlediska také nejbezpečnější a nejlépe uchovává kvalitu výrobků.

Kvalitní produkt z ekologického zemědělství. Chuť, která Vás mile překvapí!

Bez jednorázového obalu

Rohlik.cz dbá na ekologickou udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Za nákup ve vratném obalu zaplatíte navíc zálohu 10 Kč, kterou Vám po vrácení prázdné nádoby kurýrovi přičteme zpět na Váš zákaznický účet. Díky Vám budeme moct obal znovu použít a společně tak přispějeme ke snížení velké ekologické zátěže, kterou způsobují obaly na jedno použití. 

Obaly vracejte kurýrovi vymyté a s víčkem. Usnadní nám to jejich přepravu i opětovné naplnění. Děkujeme.

Použití

Ze žlutého hrachu připravíte tradiční hrachovou polévku nebo kaši. Vyzkoušet můžete i zajímavé pokrmy jako jsou karbanátky, kanapka, nádivka anebo oblíbené kari "Tarka dal", což je vařený hrách s tučnou máslovou omáčkou.

O společnosti Vratné lahve

Cílem společnosti Vratné lahve je změnit budoucnost nakupování potravin a dalších surovin do domácnosti a minimalizovat, nebo ještě lépe úplně odstranit používání jednorázově použitelných obalů při cestě z přírody ke spotřebiteli, samozřejmě při zachování požadavků na kvalitu surovin, hygienu apod.

Ve vratných a opakovaně použitelných obalech můžete pořídit potraviny, drogerii a další suroviny. Produkty značky Vratné lahve jsou složeny především z kvalitních surovin s BIO certifikací. Udržitelnost je ve společnosti aktuální téma a tímto projektem se Vratné lahve snaží přispět k realizaci vizí lidí, kteří smýšlí (a konají) s budoucností zodpovědně nejen vůči přírodě.

Skladování

Skladujte při teplotě max. 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu max. 70%.

Výrobce

Vratné lahve s.r.o.    
Radoušova 16
53701 Chrudim

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 127 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

100% hrách žlutý loupaný BIO

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1436 kJ/338 kcal
Tuky0.8 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy59.1 g
z toho cukry5.8 g
Bílkoviny23.6 g
Sůl0.012 g
Vláknina g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Obiloviny obsahující lepek
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.