Seeberger

Seeberger Mango sušené

100 g
114,90 Kč 1 149,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

200+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Ghana,
Víte, že...
Zákazníci Rohlik milují!

Důkazem je více než 22 tisíc hodnocení v Googlu s průměrnou hodnotou 4,9 hvězdičky. Nakupujte u nás a zamilujte se také.

Seeberger Mango vypadá krásně, ale co je důležitější, ještě lépe chutná. Zářivé žlutooranžové proužky oblíbeného ovoce vám přinášejí chuť léta. Mango pochází z Indie, ale v současné době se pěstuje v tropických oblastech, kde roste na mangovníku, který dosahuje výšky až 20 metrů.  

 

Zpracováno a baleno v Německu.

Použití

S každým balíčkem si můžete do svého každodenního života přinést kus přírody. Sušené ovoce můžete konzumovat po celý den. Vychutnejte si ho buď jako rychlou svačinu, popřípadě jím můžete obohatit oběd nebo večer strávenými s přáteli. Sušené ovoce je zkrátka skvělé občerstvení, ať už v kanceláři, doma nebo na cestách.

O výrobci 

Seeberger je německá společnost s více něž 175 roky tradice. Sortiment má velmi široký, od ořechových jader přes sušené ovoce, cereální tyčinky až po kávu a čaje té nejlepší kvality. Kávu Seeberger pěstuje v nadmořských výškách po celém světě a sušené ovoce a ořechy rostou na sluncem zalitých plantážích a polích. Součástí každodenní práce je úcta k přírodě a k lidem, kteří dávají to nejlepší do zdrojů a tím i do produktů Seeberger.

Skladování

Doporučená teplota skladování je 8–18 °C.

Výrobce

Seeberger GmbH
Hans-Lorenser-Str. 36
89079 Ulm
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 153 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mango proužky
Bramborový škrob
antioxidant
E223 - Disiřičitan sodný

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1334 kJ/315 kCal
Tuky1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.4 g
Sacharidy67 g
z toho cukry42 g
Bílkoviny3.3 g
Sůl0.14 g
Vláknina3.3 g

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.