Seeberger Mango sušené

100 g
 114,90 Kč 1 149,00 Kč/kg
Země původu: Ghana,

Seeberger Mango vypadá krásně, ale co je důležitější, ještě lépe chutná. Zářivé žlutooranžové proužky oblíbeného ovoce vám přinášejí chuť léta. Mango pochází z Indie, ale v současné době se pěstuje v tropických oblastech, kde roste na mangovníku, který dosahuje výšky až 20 metrů.  

 

Zpracováno a baleno v Německu.

Použití

S každým balíčkem si můžete do svého každodenního života přinést kus přírody. Sušené ovoce můžete konzumovat po celý den. Vychutnejte si ho buď jako rychlou svačinu, popřípadě jím můžete obohatit oběd nebo večer strávenými s přáteli. Sušené ovoce je zkrátka skvělé občerstvení, ať už v kanceláři, doma nebo na cestách.

O výrobci 

Seeberger je německá společnost s více něž 175 roky tradice. Sortiment má velmi široký, od ořechových jader přes sušené ovoce, cereální tyčinky až po kávu a čaje té nejlepší kvality. Kávu Seeberger pěstuje v nadmořských výškách po celém světě a sušené ovoce a ořechy rostou na sluncem zalitých plantážích a polích. Součástí každodenní práce je úcta k přírodě a k lidem, kteří dávají to nejlepší do zdrojů a tím i do produktů Seeberger.

Skladování

Doporučená teplota skladování je 8–18 °C.

Výrobce

Seeberger GmbH
Hans-Lorenser-Str. 36
89079 Ulm
Německo