Seeberger

Seeberger Fíky sušené

200 g
111,90 Kč 559,50 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Turecko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Fík je plod fíkovníku, pocházející z oblasti Orientu. V dnešní době se fíky pěstují v teplých evropských zemích, jako třeba v Turecku, Španělsku či v jižní Itálii. Jedná se o baculaté, dužnaté plody s exotickou vůní a s medově sladkou a šťavnatou chutí. K dostání jsou buď čerstvé, nebo v sušené podobě.

Zpracováno a baleno v Německu.

Použití

Ve sladkých pokrmech a salátech působí fík v lahodné kombinaci s oříšky a mandlemi. 

S každým balíčkem si můžete do svého každodenního života přinést kus přírody. Sušené ovoce můžete konzumovat po celý den. Vychutnejte si ho buď jako rychlou svačinu, popřípadě jím můžete obohatit oběd nebo večer strávenými s přáteli. Sušené ovoce je zkrátka skvělé občerstvení, ať už v kanceláři, doma nebo na cestách.

O výrobci 

Seeberger je německá společnost s více něž 175 roky tradice. Sortiment má velmi široký, od ořechových jader přes sušené ovoce, cereální tyčinky až po kávu a čaje té nejlepší kvality. Kávu Seeberger pěstuje v nadmořských výškách po celém světě a sušené ovoce a ořechy rostou na sluncem zalitých plantážích a polích. Součástí každodenní práce je úcta k přírodě a k lidem, kteří dávají to nejlepší do zdrojů a tím i do produktů Seeberger.

Skladování

Doporučená teplota skladování je 8–18 °C.

Výrobce

Seeberger GmbH
Hans-Lorenser-Str. 36
89079 Ulm
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 218 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Sušené fíky

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1148 kJ/272 kCal
Tuky1.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.3 g
Sacharidy55 g
z toho cukry55 g
Bílkoviny3.6 g
Sůl0.1 g
Vláknina9.5 g