• Milí zákazníci, dnes 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si není možné objednat od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Rajčata cherry oválná Picadilly je speciální sladká odrůda rajčat vypěstovaná v Itálii. Rajčata jsou jednou z nejlepších ingrediencí při vaření, jelikož obsahují zdraví prospěšné látky pro lidský organismus a zároveň dodají jídlu lákavou barvu. 

Rohlik.cz podporuje 100% čerstvost a kvalitní chuť, a proto k nám tato rajčátka jezdí přímo z italské farmy, tedy bez zbytečného zdržování až k vám na váš stůl.

Použití

Cherry rajčata se používají především do zeleninových salátů, těstovinových pokrmů, nebo jako dekorace na chlebíčky a jednohubky. V teplé kuchyni se s cherry rajčáty setkáte zejména ve středomořské kuchyni. Jsou oblíbenou ingrediencí k přípravě zeleninových nebo masových špízů a rizota.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka. Cherry rajčata můžete využít například v receptu na kuskus s cizrnou a rajčatysalát z chřestu, rajčat a ořechůpečená treska s rajčaty či vejce pečená v rajčatové omáčce.

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě. Pokud uložíte rajčata do chladničky, ztratí chuť rychleji a stanou se měkkými.