Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Čerstvé jahody ČR (Od lokálního dodavatele), vanička

cca 500 g
Čerstvě sklizeno
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Čerstvě odjištěná vitaminová bomba

Pro čerstvé jahody už nemusíte jezdit na pole. Každý den vám je dovezeme už 6 hodin od jejich utržení na farmě.

Dopřejte si čerstvé jahody, které vás překvapí svou sladkou chutí a hlavně svou šťavnatostí.

Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Pojďte je s námi vyzkoušet! Plody vás překvapí svou neodolatelnou chutí a vůní. Jahody z Vraňan mají certifikát GlobalGAP (GAP – Good Agricultural Practice).

Tyto jahody jsou dodávány v plastovém nebo papírovém obalu.

Použití

Jahody se konzumují především čerstvé, ale výborné jsou i tepelně upravené. Přidávají se jako náplň do ovocných knedlíků, koláčů, bublanin a dokonce i bábovek. Často se také zavařují do kompotů, využívají se pro výrobu moštů, marmelád a džemů. Vyhlášená je konzumace jahod se šlehačkou. Používají se i jako dekorační doplněk pro míchané nápoje a značné obliby v celosvětovém zastoupení má konzumace jahod spolu se sektem.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Společnost Berry servis s.r.o. vznikla v roce 2000. Z počátku se zabývala pouze dovozem a prodejem vysoce kvalitní frigo sadby jahod z Holandska. Nyní se ještě zabývají pěstováním a prodejem čerstvých jahod, malin a ostružin. Dále vyrábí domácí džemy, připravují pravidelné samosběry a zpracovávají ovoce v pálenici.

Upozornění

Na jahodách se mohou vyskytovat otlaky, které jsou způsobeny vlivem počasí nebo skladováním jahod ve vaničce. Tyto otlaky nejsou závadou a nemají vliv na chuť jahod.

Skladování

Před uložením do chladničky je nezbytné plody prohlédnout a odstranit všechny plesnivé nebo poškozené, které by následně mohly kontaminovat i ostatní jahody. Nemyté plody lze uložit do původní dózy nebo rozložit je na tácek pokrytý papírovou utěrkou a následně přikrýt např. potravinářskou fólií.

Jahody lze uchovávat v čerstvém stavu v chladničce po dobu jednoho až dvou dnů. 

Výrobce

Berry servis s.r.o.
Břežany II, č. p. 71
282 01 Český Brod
Česká republika

Složení

Jahody