Lucky Alvin

Lucky Alvin Mandle

200 g
 189,90 Kč 949,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Objevte výjimečnou jednoduchost se 100% čistým mandlovým máslem od Lucky Alvin. Oříšková pomazánka je vytvořena pouze z nejjemněji rozemletých a nasucho pražených kalifornských mandlí nejvyšší kvality. Bez jakýchkoli přídavných látek se mandlové máslo vyznačuje autentickou a přirozenou chutí jemných mandlí.

Použití

Krém můžete konzumovat samotný, nebo jím můžete pomazat kousky ovoce a pečiva. Výborný je také na palačinkách či lívancích, kdy krém doplníte šlehačkou a čerstvým ovocem. Přidat ho můžete také do ovesných kaší nebo smoothie. 

Olejovitá vrstva na povrchu je přirozený jev, v chladu tuhne. Před konzumací promíchejte.

O výrobci 

Hlavní myšlenkou společnosti T&V 4 Life, vystupující pod značkou Lucky Alvin, je být co nejmilejší k lidskému tělu a co nejšetrnější přírodě kolem nás. Proto si jejich výrobky můžete vychutnat ze skla a ze surovin, které jsou pečlivě vybírány od certifikovaných výrobců, u kterých je na prvním místě kvalita a chuť. Snaží se také eliminovat jakékoliv zbytečné látky, nepřidávají žádné oleje, sůl ani cukr. Prioritou značky je zachovat tu nejčistší a nejkvalitnější potravinu, o což se Lucky Alvin snaží nejen svou recepturou, ale i složením.

Skladování

Spotřebujte do 14 dní od otevření. Uchovávejte na stinném místě, při teplotě do 30 °C.

Výrobce

T&V 4 Life s.r.o.
Střední cesta 1289/13
326 00 Plzeň
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 281 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.