• Milí zákazníci, poptávka po naší službě se opět díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje nad naše aktuální kapacity. Moc nás to mrzí, ale abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, musíme omezit počet objednávek na osobu. To znamená, že aktuálně si můžete objednat pouze jednou denně. Současně rušíme i možnost doobjednávek. Dál soustředíme všechny naše síly na to, abychom ještě více navýšili kapacitu, a mohli tak zavážet všude, kde je nás teď potřeba. Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. Společně to zvládneme. Váš Rohlík.

Harbour Salmon Co. Infusions Losos Filety - Red Thai

Tento produkt již není v nabídce.
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Spojení vynikajícího lososa atlantického s pikantní červenou thajskou marinádou s chilli a česnekem podráždí Vaše chuťové buňky.

Losos byl dlouze marinován v lahodné směsi bylin, koření a dalších chutí, které zajišťují intenzivní delikátní chuť hotového pokrmu. 

Tento losos neobsahuje žádné umělé barvy, žádná antibiotika a je přirozeně uzený. Ryby rostou v pohodlných podmínkách po dobu tří let. Během této doby se ryby chovají bez stresu v oddělených velkých vodách. Losos z Mowi je zkrátka symbolem nejvyšší kvality a vynikající chuti.

Losos je ryba plná výhod – je bohatá na bílkoviny, vitamíny A, D a E. Patří k mastným rybám, a proto jsou největší výhodou lososů prospěšné mastné kyseliny ze skupiny omega-3. Maso z lososa je nejbohatším zdrojem těchto kyselin, které se vyskytují v přírodě. Losos obsahuje tolik živin, že by měly být součástí každé zdravé stravy.

Zpracováno a baleno v Polsku. 

Použití

Filety Vám poslouží jako super rychlý a snadný oběd nebo večeře. Jsou vhodné na gril nebo lze připravit v mikrovlnné troubě.  V mikrovlnné troubě stačí ohřát dle instrukcí na obalu. Jelikož jsou filety již namarinované, můžete je konzumovat samostatně a plně si tak vychutnat jejich chuť. Doplnit je ale můžete přílohou podle vlastní chuti - grilovaná zelena, brambory, nebo kaše. 

O výrobci 

Morpol je součástí norské skupiny Mowi ASA se sídlem v Bergenu v Norsku. Specializují se na chov a zpracování lososa atlantického. V této kategorii jsou nesporným lídrem na světě. Jedná se o jedinou společnost na světě, která může být hrdá na to, že má kontrolu nad celým procesem chovu lososů v Atlantiku.

Od výběru nejvzácnějších vajec, přes produkci plůdku, kontroly optimálních podmínek pro růst ryb na farmách v Norsku. Tyto farmy jsou řízeny udržitelným, odpovědným a ekologickým způsobem. Díky všem těmto aktivitám může Mowi zákazníkům garantovat zdravé, chutné a ekologické produkty nejvyšší kvality. 

Skladování

Skladujte do 6 °C.

Výrobce

Morpol
Ustka
Duninowo 39, 76-270

Složení

Losos86 %
Červená thajská marináda14 %
Voda
Sůl
Dextróza
Stabilizátory
E262 - Octany sodné
E331 - Citronany sodné
Cukr
Paprika
Chilli1 %
Česnek
Cibule1 %
Citronová vláknina
Kokosový prášek
Kokosový olej
Maltodextrin
Kaseinát sodný
Mléko

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota714 kJ/171 kcal
Tuky11.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.3 g
Sacharidy1.7 g
z toho cukry0.4 g
Bílkoviny21 g
Sůl2.5 g
Vláknina g

Alergeny

Ryby
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.