• Milí zákazníci, dnes 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si není možné objednat od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky Ultra Sensitive

52 ks
Doporučená cena
 54,90 Kč 
69,90 Kč1,06 Kč/ks
Země původu: Německo,

HiPP Babysanft čistící vlhčené ubrousky ultra sensitive s 99% vody a jemnými vlákny, napuštěné jemným pleťovým mlékem. Vhodné pro děti od narození.

Ubrousky jsou napuštěné pleťovým mlékem, který obsahuje výtažky z měsíčku lékařského a BIO mandlového oleje. Obsahují přírodní bavlnu, proto jsou extra měkké a mají jemnou strukturu mycí houbičky – což je optimální pro citlivou pokožku vašeho miminka. Zároveň mají vysoce absorpční schopnost pro mimořádně šetrné čištění pokožky v oblasti plenek. Jsou vhodné zejména při cestování. Neobsahují minerální oleje. 

Dermatologicky testováno.

Použití

Ubrousky můžete použít na celé tělo děťátka, včetně zadečku, rukou a citlivé pokožky obličeje. Použít je můžete i na obličej a ruce, protože nejsou mastné. 

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika