Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-25 %

HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky ultra sensitive bez parfému

52 ks
Akce do 31. 12.
44,90 Kč 0,86 Kč/ks59,90 Kč
Země původu: Německo,

HiPP Babysanft čistící vlhčené ubrousky ultra sensitive s 99% vody a jemnými vlákny. 

Vlhčené ubrousky HiPP jsou výjimečné díky svým jemným vláknům s vysokou absorpční schopností pro mimořádně šetrné čištění pokožky v oblasti plenek.

  • Vhodné od narození.

Použití

Ubrousky můžete použít na celé tělo děťátka, včetně zadečku, rukou a citlivé pokožky obličeje. Použít je můžete i na obličej a ruce, protože nejsou mastné. 

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

HiPP Czech s.r.o.    
Pekařská 628/14 
155 00 Praha 5
Česká republika
 

Složení

Aqua 99%, ostatní složky 1% (Caprylyl/Capryl Glucoside, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate).