• Milí zákazníci, dnes 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si není možné objednat od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Probrands Protein chips smetana a cibule

50 g
 69,90 Kč 1 398,00 Kč/kg
Země původu: Belgie, Švédsko,

Křupavé bramborové chipsy s lahodnou chutí jemné smetany doplněné o cibuli. 

Chipsy jsou plné vlákniny, obsahují o 40% méně tuku a 3x více bílkovin než běžné bramborové a chipsy. Proto si je můžete vychutnat jako rychlou svačinku kdykoliv a bez výčitek.  

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

O výrobci

FCB Sweden je prvotřídní značka Švédska. Od roku 2011 se zakladatelé zajímají o funkční, dobré, užitečné a o proteiny obohacené produkty. Od začátku bylo vytvořeno několik silných značek, jako jsou Proteinpro, Aloes, Wolverine atd. 

Obchodní koncept je založen na identifikaci produktů / kategorií produktů, které vykazují pozitivní trend se silným růstovým potenciálem. Tímto způsobem může FCB vyrábět „správné“ produkty a vytvářet alternativu pro „velkého prodejce“ s lepší chutí, více prodejním designem a za atraktivnější cenu!

Skladování

Skladujte  suchu při pokojové teplotě, mimo dosah přímého slunečního záření. 

Výrobce

FCB Sweden AB
Skifferväagen 102
22478 Lund
Švédsko
 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 79 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.