Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Beyond Meat The beyond burger 2 ks

227 g
Prémiová kvalita
199,90 Kč 880,62 Kč/kg
Země původu: USA,

Beyond Burger je světově první hamburger na rostlinné bázi, který vypadá a chutná jako čerstvý hovězí hamburger. Má všechnu šťavnatost, maso má lahodnost tradičního hamburgeru, ale s tím rozdílem, že je čistě rostlinného původu.

Balení obsahuje celkem dva kusy lahodného Beyond burgeru.

Beyond Burger je výsledkem více něž 7 let práce s cílem co nejlépe pochopit maso, jeho složení a související smyslové prožitky. Poté všechny tyto poznatky zužitkovat a vytvořit tak lahodný pokrm na bázi rostlinného původu.

Proč si vybrat rostlinné maso místo živočišného? 

Kdo říká, že maso musí pocházet pouze ze zvířat? Maso se skládá ze čtyř stavebních bloků: bílkovin, tuků, stopových minerálů a vody. Beyond Meat obsahuje tytéž stavební kameny ale z rostlinné říše, aniž by byla obětována chuť nebo textura. Budování masa bez zvířat vyžaduje méně zdrojů, což z něj činí mnohem efektivnější a udržitelnější proces. 
Náš dopad
Použití

Tip na lahodný letní Beyond burger:

Maso můžete dát na varnou desku, rošt nebo gril. Před dokončením patty (přibližně 2–3 minuty) přidejte na maso plátek uzeného sýra a nechte ho roztát. Toast nebo ciabattu opečte po dobu 2–3 minut. Na česnekový dressing rozmixujte veganskou majonézu, česnek, citronovou šťávu a mořskou sůl. Přidávejte vodu, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Na horní polovinu pěčiva rozetřete připravený česnekový nebo jiný dressing podle vaší chuti. Na dolní polovinu položte hotové maso s rozehřátým sýrem a poté karamelizovanou cibulku s čerstvou rukolou. Dobrou chuť. 

O výrobci 

V Beyond Meat věří, že existuje lepší způsob, jak nakrmit planetu. Posláním je vytvořit budoucnost proteinu tím, že na výběr budou řešení, která dokonale nahradí živočišné bílkoviny rostlinnými proteiny – jako jsou chutné hamburgery nebo klobásy čistě z jednoduchých surovin na rostlinné bázi.

Skladování

Stejně jako klasické mražené maso, byste měli udržet The Beyond Burger při teplotě -18 °C nebo nižší. Po otevření spotřebujte během 2–3 dnů.

Výrobce

Beyond Meat
1325 E El Segundo Blvd
El Segundo, CA 90245
Spojené státy americké

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Pitná voda
Hrachová bílkovina18 %
Řepkový olej
Rafinovaný kokosový olej
Přírodní aroma
Stabilizátory
E460 - Celulózy ( a. )
E461 - Methylcelulóza
E414 - Arabská guma
Bramborový škrob
Maltodextrin
Kvasnicový extrakt
Sůl
Slunečnicový olej
Sušené kvasnice
Antioxidanty
E300 - Kyselina L-askorbová
E260 - Kyselina octová
Barviva
Šťáva z červené řepy
Modifikovaný škrob
Jablečný extrakt
Koncentrát z citrónové šťávy
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1107 kJ/266 kcal
Tuky19 g
z toho nasycené mastné kyseliny4.4 g
Sacharidy5.3 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny18 g
Sůl1.1 g
Vláknina2.6 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.