• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Beyond Meat Beyond párky 10 ks (mražené)

1 kg
Prémiová kvalita
699,90 Kč 699,90 Kč/kg
Země původu: USA,

Prémiové rostlinné párky vyrobené z bílkovin hrachu, které vás svou chutí mile překvapí.

Párky jsou zcela veganské, bez lepku a bez sóji

Proč si vybrat rostlinné maso místo živočišného? 

Kdo říká, že maso musí pocházet pouze ze zvířat? Maso se skládá ze čtyř stavebních bloků: bílkovin, tuků, stopových minerálů a vody. Beyond Meat obsahuje tytéž stavební kameny ale z rostlinné říše, aniž by byla obětována chuť nebo textura. Budování masa bez zvířat vyžaduje méně zdrojů, což z něj činí mnohem efektivnější a udržitelnější proces. 

Použití

Před použitím párky rozmrazte. Rozmrazujte v ledničce přes noc, zabalené párky položte na plech/rošt.

  • Na pánvi: Nerezovou pánev zahřejte na střední až středně vysokou teplotu. Přidejte párek a restujte asi 6 minut, často otáčejte. 
  • Na grilu: Předehřejte gril na 260 °C (pokud je zakrytý). Párky lehce pokapejte olejem, grilujte asi 6 minut a otáčejte. Grilujte, dokud nedosáhne vnitřní teploty 74 °C.
  • V troubě: Pečte na mřížce při maximálním nastavení teploty po dobu asi 7 minut, často otáčejte. Pečte, dokud nedosáhne vnitřní teploty 74 °C.

O výrobci 

V Beyond Meat věří, že existuje lepší způsob, jak nakrmit planetu. Posláním je vytvořit budoucnost proteinu tím, že na výběr budou řešení, která dokonale nahradí živočišné bílkoviny rostlinnými proteiny – jako jsou chutné hamburgery nebo klobásy čistě z jednoduchých surovin na rostlinné bázi.

Skladování

Uchovávejte při teplotě -18 °C nebo nižší. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. Po otevření spotřebujte během 2–3 dnů.

Výrobce

Beyond Meat
1325 E El Segundo Blvd
El Segundo, CA 90245
Spojené státy americké

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 164 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.