• Milí zákazníci, dnes 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si není možné objednat od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Koření od Antonína Majoránka

10 g
 53,90 Kč 5 390,00 Kč/kg
Země původu: Německo,

Nádherně aromatická, zelená, ručně sbíraná, drhnutá majoránka z Duryňska.

Co je nejdůležitější pro dobré kuchařky? No přece koření...

Tato voňavá majoránka je pěstovaná klasickým zahrádkovým způsobem. Šetrně sušená chladným vzduchem pro zachování co největšího množství aromatických olejů, které dodají vašim pokrmům neodolatelnou chuť. 

S jednodruhovým Kořením od Antonína uvaříte ty nejchutnější pokrmy! Velmi kvalitní drhnutá majoránka dotáhne váš oběd k dokonalosti. 

Baleno v České republice.

Použití

Majoránka se používá k dochucení polévek, masových pokrmů, omáček, luštěnin a samozřejmě bramboráků.

Pojďte si s námi udělat oblíbené bramboráky trochu jinak. Vyzkoušejte velice rychlý a snadný recept na cuketové bramboráky, které si oblíbíte.

Brambory a cuketu oloupejte a nastrouhejte nahrubo. Přidejte česnek, najemno nasekanou cibuli, vejce a majoránku. Zahustěte mouku a podle chuti osolte a opepřete. Vytvořte placičky a na rozpáleném oleji osmažte z obou stran.

Přejeme dobrou chuť.

O výrobci

Česká společnost Golden Way známá především pod názvem Koření od Antonína byla založena roku 1994. Hlavním cílem podniku je výroba takového koření, které je typické pro různé kouty světa. Firma nabízí 90 druhů koření, a to nejen jednodruhové ale i kořenící směsi. Díky výrobkům od Antonína si můžete přivézt i kousek ciziny k vám do kuchyně.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě, ideálně ve skleněných kořenkách s korkovým uzávěrem.

Výrobce

Golden Way spol. s r.o.
Dominikánská 7
301 00 Plzeň
Česká republika