• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Koření od Antonína Pepř černý celý Tellicherry

35 g
49,90 Kč 1 425,71 Kč/kg
Země původu: Indie,

Černý pepř celý odrůdy Tellicherry.

Černý pepř pěstovaný v oblasti Thalassery na Malabarském pobřeží Indie je považován za panující monarchu mezi kořením vůbec. 

Co je nejdůležitější pro dobré kuchařky? No přece koření...

Tento jakostně nejkvalitnější pepř se vyznačuje především svou zemitou, plnou a zároveň jemnou chutí bez přílišné ostrosti. Pro maximální zážitek z chuti a vůně se Tellicherry pepř prodává pouze celý a mele nebo drtí se až doma těsně před použitím.

 

S jednodruhovým Kořením od Antonína uvaříte ty nejchutnější pokrmy! Nejkvalitnější pepř Tellicherry udělá váš oběd naprosto dokonalým.

Baleno v České republice.

Použití

Pepř Tellicherry se používá do dochucení jakéhokoliv pokrmu. Nejčastěji se používá k přípravě masa, polévek, omáček a salátů.

Milovníkům ostrých jídel, doporučujeme velice rychlý avšak chutný recept na pepřové steaky.

Steaky po obou stranách posypejte nahrubo umletým pepřem. Ve velké pánvi rozpalte olej a z každé strany maso opečte. Do pánve vložte kousky cibule, osmažte ji a položte vedle steaků. Smíchejte máslo, nasekanou petrželku a česnek. Hotovou směsí potřete steaky. Ideální příloha k pepřový steakům je bagetka nebo grilovaná zelenina. 

Přejeme dobrou chuť.

O výrobci

Česká společnost Golden Way známá především pod názvem Koření od Antonína byla založena roku 1994. Hlavním cílem podniku je výroba takového koření, které je typické pro různé kouty světa. Firma nabízí 90 druhů koření, a to nejen jednodruhové ale i kořenící směsi. Díky výrobkům od Antonína si můžete přivézt i kousek ciziny k vám do kuchyně.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě, ideálně ve skleněných kořenkách s korkovým uzávěrem.

Výrobce

Golden Way spol. s r.o.
Dominikánská 7
301 00 Plzeň
Česká republika