Cinzano

Cinzano Extra Dry 18 %

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
 274,90 Kč 366,53 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Kategorie:
Země původu: Itálie,

Cinzano je alkoholický, světově proslulý, jemně dochucený, extra suchý vermut.

Je obdivovaný pro svoji jemnou vyváženou chuť a charakteristické aroma. Cinzano Extra dry je macerované suché bílé víno s esencemi koření, jeho výroba spočívá v unikátním způsobu míchání vysoce kvalitních vín s kořením a dalších bylinek. 

Aroma je svěží, povzbuzující vůně máty, šalvěje a oregana s nádechem koření a vína.
Chuť je příjemná bylinná, ústa zahřívající, zároveň suchá s mírně nahořklou dochutí.

Obsah alkoholu: 18 %

Použití

Oblíbený vermut se skvěle hodí k jídlu u předkrmu, po ochutnání Vám připraví smysly k dalším chuťovým zážitkům.

O výrobci

Počátek značky Cinzano sahá do roku 1757. Bratři Carlo Stefano a Giovanni Giacomo Cinzano v té době provozovali cukrářský obchod, do kterého dodávali zemědělské produkty z rodinných pozemků. Experimentovali s recepty na slazení a ochucování vín, což nakonec vedlo k vytvoření jejich vlastního vermutu.

V roce 1776 byli bratři Cinzano jmenováni dodavateli specialit na královský savojský dvůr. Jejich obchod, tou dobou již v samém centru Turína, se rychle stal jedním z nejúspěšnějších rodinných podniků. V polovině 19. století byla důvěra královského dvora v rodinu Cinzano dále rozšířena a portfolio Cinzano se tak rozrostlo o šumivá vína.Cinzano Bianco je světle žlutý vermut s plným tělem a jemnou vůní. Je sladký a mimořádně všestranný, což z něj dělá nejoblíbenější vermut značky Cinzano. Cinzano Extra Dry je jemně dochucený, extra suchý vermut. Skvělý je samotný i jako základ do mnoha suchých koktejlů.
 

Skladování

Skladujte při teplotě 7-9 °C. 

Výrobce

DCM S.P.A. 
Via F. Sacchetti 20
20099 Sesto San Giovanni (MI)
Itálie  

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 300 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.