Cinzano

Cinzano Rosso 15 %

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
274,90 Kč 366,53 Kč/l

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: EU,

Jemně dochucený, extra suchý vermut, který si můžete vychutnat samotný nebo s ledem.

Cinzano je světově proslulý alkoholický nápoj obdivovaný pro svoji jemnou vyváženou chuť a charakteristické aroma. Cinzano Rosso je macerované červené víno s esencemi koření, jeho výroba spočívá v unikátním způsobu míchání vysoce kvalitních vín s kořením a dalších bylinek. 

Je také perfektním základem pro mnoho suchých koktejlů. Vyzkoušet ho take můžete s Kinley a zázvorem.

Aroma je podmanivé směsí vanilky a černé třešně s nádechem smetanového karamelu.
Chuť je hladká, s jemnou počáteční sladkostí, která se rozvine do kořeněné a komplexní hořkosti, v závěru doznívá bylinným podtónem pelyňku.

Obsah alkoholu: 15 %

Použití

Oblíbený vermut se skvěle hodí k jídlu u předkrmu, po ochutnání Vám připraví smysly k dalším chuťovým zážitkům. Je také perfektním základem pro mnoho suchých koktejlů. Vyzkoušet ho take můžete s Kinley a zázvorem.

O výrobci

Počátek značky Cinzano sahá do roku 1757. Bratři Carlo Stefano a Giovanni Giacomo Cinzano v té době provozovali cukrářský obchod, do kterého dodávali zemědělské produkty z rodinných pozemků. Experimentovali s recepty na slazení a ochucování vín, což nakonec vedlo k vytvoření jejich vlastního vermutu.

V roce 1776 byli bratři Cinzano jmenováni dodavateli specialit na královský savojský dvůr. Jejich obchod, tou dobou již v samém centru Turína, se rychle stal jedním z nejúspěšnějších rodinných podniků. V polovině 19. století byla důvěra královského dvora v rodinu Cinzano dále rozšířena a portfolio Cinzano se tak rozrostlo o šumivá vína.Cinzano Bianco je světle žlutý vermut s plným tělem a jemnou vůní. Je sladký a mimořádně všestranný, což z něj dělá nejoblíbenější vermut značky Cinzano. Cinzano Rosso byl vůbec prvním vermutem bratrů Cinzano. Jeho jantarová barva a bohatá chuť bylin a koření odkazují na jeho prestiž a kvalitu.
 

Skladování

Skladujte při teplotě 7-9 °C. 

Výrobce

DCM S.P.A. 
Via F. Sacchetti 20
20099 Sesto San Giovanni (MI)
Itálie

Složení

Víno
Cukr
Voda
Aroma
Barvivo
E150 - Karamel
Obsah alkoholu15 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.