Cinzano Bianco 15 %

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
 274,90 Kč 366,53 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Kategorie:
Země původu: Itálie,

Aromatický světle žlutý vermut s plným tělem a jemnou vůní.

Cinzano Bianco je sladké a mimořádně všestranné. Světově proslulý alkoholický nápoj obdivovaný pro svoji jemnou vyváženou chuť a charakteristické aroma. Cinzano je italská legenda, tradiční, nadčasová, s více než 250letou tradicí. Tento vermut je sladké bílé macerované víno s esencemi koření. 

Jemná směs bílé broskve a květů, okořeněná čerstvou majoránkou a pozdějšími tóny čerstvého tymiánu.
Chuť je sladká, zaplavující ústa chutí ovoce, vanilkových lusků a skořice, zanechávající příjemný, dlouhotrvající hořkosladký pocit.

Obsah alkoholu: 15 %

Použití

Oblíbený vermut se skvěle hodí k jídlu u předkrmu, po ochutnání Vám připraví smysly k dalším chuťovým zážitkům.
Doporučujeme podávat tradičním způsobem — Chlazené ve sklenici ozdobené cukrovým lemem a plåtkem citronu. A nebo jako jednoduchý letní osvěžující drink s tonikem.

O výrobci

Počátek značky Cinzano sahá do roku 1757. Bratři Carlo Stefano a Giovanni Giacomo Cinzano v té době provozovali cukrářský obchod, do kterého dodávali zemědělské produkty z rodinných pozemků. Experimentovali s recepty na slazení a ochucování vín, což nakonec vedlo k vytvoření jejich vlastního vermutu.

V roce 1776 byli bratři Cinzano jmenováni dodavateli specialit na královský savojský dvůr. Jejich obchod, tou dobou již v samém centru Turína, se rychle stal jedním z nejúspěšnějších rodinných podniků. V polovině 19. století byla důvěra královského dvora v rodinu Cinzano dále rozšířena a portfolio Cinzano se tak rozrostlo o šumivá vína. Cinzano Bianco je světle žlutý vermut s plným tělem a jemnou vůní. Je sladký a mimořádně všestranný, což z něj dělá nejoblíbenější vermut značky Cinzano.

Skladování

Skladujte při teplotě 7-9 °C. 

Výrobce

DCM S.P.A. 
Via F. Sacchetti 20
20099 Sesto San Giovanni (MI)
Itálie  

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 300 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.