Fat Brothers

Fat Brothers Nekynutý tmavý chléb s vlašskými ořechy a dýňovými semínky

0,55 kg
Od českého farmářePrémiová kvalita
 209,90 Kč 381,64 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Prémiová sypká směs na upečení lahodně vláčného chlebíčku s vlašskými ořechy a dýňovými semínky.

Je to jednoduché, a přitom tak dobré. Předpřipravená směs z prvotřídní celozrnné a pšeničné mouky, kmínu, vlašských oříšků a dýňových semínek. Směs stačí vysypat do mísy, smíchat s podmáslím a dát péct. Za 25 minut máte voňavý chlebíček přímo na vašem stole.

Použití

Směs krátce zamícháme s 380 ml podmáslí. Na pomoučeném vále vytvarujeme šišku chleba dlouhou asi jako plech, na kterém se bude péct. Necháme 30 minut odpočinout a pečeme ve vyhřáté troubě při 200 °C asi 20 minut. Krájíme po vychladnutí na tenké plátky.

Kdo jsou Fat Brothers?

Dva mistři ve svých oborech, jeden kuchař, druhý cukrář, kteří se rozhodli nabídnout své lahůdky mimo restauraci a cukrárnu přímo na váš stůl. Robert Chejn, zakladatel legendární restaurace La Provence, současný majitel Chateau Kotěra a Josef Maršálek, který vedl několik let cukrářský a pekařský tým v obchodním domě Harrods v Londýně.

Tyto dvě legendy dala dohromady právě láska k dokonalému jídlu, a proto založily značku Fat Brothers, která nabízí nevídané slané i sladké delikatesy ve skle, které si můžete odnést domů.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C.

Výrobce

Culinaria Art s.r.o.
Bartolomějská 309/18
Praha, 110 00
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 49 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.