Fat Brothers Cookies s lentilkami a mléčnou čokoládou

420 g
Od českého farmářePrémiová kvalita
 199,90 Kč 475,95 Kč/kg
Cena pro Premium: 169,90 Kč
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Prémiová sypká směs na upečení lahodných amerických cookies s lentilkami a mléčnou čokoládou.

Je to jednoduché, a přitom tak dobré. Předpřipravená směs z pšeničné mouky, cukru, lentilek a mléčné čokolády. Směs stačí vysypat do mísy, smíchat s vejcem a máslem a dát péct. Za 10 minut máte voňavé a křupavé sušenky přímo na vašem stole. 

Použití

Směs lehce rozmícháme s 1 vajíčkem a 70 g rozpuštěného a vychladlého másla. Poté rozdělíme na 9 dílů, vyválíme kuličky a upečeme na plechu vyloženém pečicím papírem při 160 °C asi 10 minut.

Kdo jsou Fat Brothers?

Dva mistři ve svých oborech, jeden kuchař, druhý cukrář, kteří se rozhodli nabídnout své lahůdky mimo restauraci a cukrárnu přímo na váš stůl. Robert Chejn, zakladatel legendární restaurace La Provence, současný majitel Chateau Kotěra a Josef Maršálek, který vedl několik let cukrářský a pekařský tým v obchodním domě Harrods v Londýně.

Tyto dvě legendy dala dohromady právě láska k dokonalému jídlu, a proto založily značku Fat Brothers, která nabízí nevídané slané i sladké delikatesy ve skle, které si můžete odnést domů.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C.

Výrobce

Culinaria Art s.r.o.
Bartolomějská 309/18
Praha, 110 00
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 83 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 31 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.