Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-30 %

Čerstvě utrženo - borůvky, vanička

125 g
Čerstvě sklizenoPrémiová kvalita
Akce do 12. 7.
34,90 Kč 279,20 Kč/kg49,90 Kč
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Čerstvé kanadské borůvky přímo z keříku až k Vám domů! Dáváme si záležet, abychom Vám už za šest hodin od lokálních pěstitelů dodali ty nejčerstvější a nejšťavnatější kousky, které ještě ráno spokojeně visely na keříku. Plody jsou sladké, šťavnaté a mají intenzivní a krásnou vůni. Senzorickou hodnotou a obsahem cenných živin včetně zdraví prospěšných látek se řadí k našemu nejcennějšímu ovoci. 

Borůvky, Bobule, Ovoce, Modrá, Zdravé

I když se k borůvkám chováme se vší něžností, může se stát, že v balení objevíte pár pošramocených kousků. Děkujeme za pochopení a za podporu českého ovoce.

Použití

Borůvky jsou především v létě velmi oblíbeným ovocem. Nejčastěji se přidávají do koláčů, buchet či dortů. Hodí se i do smoothie, zmrzlinových pohárů, jogurtů a samozřejmě nesmí chybět v ovocných knedlících.

Vyzkoušejte vlastní domácí zmrzlinu a osvěžte se v horkých letních dnech. Zakysanou smetanu smíchejte s tvarohem a cukrem a vyšlehejte. Borůvky rozmixujte a vmíchejte je do tvarohu se zakysanou smetanou. Krém dejte do misky a uložte do mrazničky a nechte několik hodin ztuhnout. Dobrou chuť.

Mísa, Zmrzlina, Dezert, Potraviny, Milé, Studený

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

Rubel Borůvka, Borůvka, Ovoce, Rostlin, Modrá, Podzim

Čerstvě utrženo, s láskou vypěstováno

Čerstvě utrženo je sdružení několika českých farmářů, kteří pod společnou značkou pěstují a dodávají do tuzemských obchodů rajčata a v letní sezoně také meruňky a borůvky. Jejich společným cílem je nabízet zákazníkům kvalitní zeleninu a ovoce pěstované v Česku, poctivě a šetrně k přírodě i lidem.

Farmáři z Čerstvě utrženo věří, že ohleduplně vypěstované potraviny bez zbytečné chemie jsou nejen lepší, ale i zdravější. Proto pro své rostliny používají výhradně přirozenou biologickou ochranu, obnovitelné zdroje (skleníky využívají teplo a elektřinu z bioplynové stanice) a maximum přirozeného světla a vzduchu. Stejně tak šetří vodu: zalévají dešťovkou a přebytečnou zálivku recyklují.

Skladování

V čerstvém stavu lze borůvky nechat v ledničce maximálně dva dny.

Výrobce

Čerstvě utrženo