Čerstvě utrženo – borůvky, vanička

125 g
Čerstvě sklizenoPrémiová kvalita
54,90 Kč 439,20 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Čerstvé kanadské borůvky přímo z keříku až k vám domů. Plody jsou sladké, šťavnaté a mají intenzivní vůni. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin od lokálních pěstitelů dodali ty nejčerstvější a nejšťavnatější kousky, které ještě ráno spokojeně visely na keříku.

Borůvky od farmářů z Čerstvě utrženo jsou letos, kromě klasického plastového obalu, dostupné také ve vaničce, která je vyrobena ze směsi dřevitých plně kompostovatelných vláken a víčka z recyklovatelné PET fólie. Malý (ekologický) krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo.

I když se k borůvkám chováme se vší něžností, může se stát, že v balení objevíte pár pošramocených kousků. Děkujeme za pochopení a za podporu českého ovoce.

Použití

Borůvky se nejčastěji konzumují čerstvé. Také se přidávají na palačinky, do koláčů, buchet nebo dortů. Dělají se z nich nanuky, poháry nebo se hodí do ovocných koktejlů, salátů a samozřejmě nesmí chybět v ovocných knedlících.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

Rubel Borůvka, Borůvka, Ovoce, Rostlin, Modrá, Podzim

Čerstvě utrženo, s láskou vypěstováno

Čerstvě utrženo je sdružení několika českých farmářů, kteří pod společnou značkou pěstují a dodávají do tuzemských obchodů rajčata a v letní sezoně také meruňky a borůvky. Jejich společným cílem je nabízet zákazníkům kvalitní zeleninu a ovoce pěstované v Česku, poctivě a šetrně k přírodě i lidem.

Farmáři z Čerstvě utrženo věří, že ohleduplně vypěstované potraviny bez zbytečné chemie jsou nejen lepší, ale i zdravější. Proto pro své rostliny používají výhradně přirozenou biologickou ochranu, obnovitelné zdroje (skleníky využívají teplo a elektřinu z bioplynové stanice) a maximum přirozeného světla a vzduchu. Stejně tak šetří vodu: zalévají dešťovkou a přebytečnou zálivku recyklují.

Skladování

V čerstvém stavu lze borůvky nechat v chladničce maximálně dva dny.

Výrobce

Čerstvě utrženo
Šumavská 35
602 00  Brno
Česká republika