Ovocný Světozor Zmrzlina jahodová

500 ml
 169,90 Kč 339,80 Kč/l
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Vyzkoušejte delikatesní ovocnou zmrzlinu tradiční značky Světozor! Pravá "točená" zmrzlina s příchutí jahod má naprosto jedinečnou a nezaměnitelnou chuť, kterou si jistě zamilujete při prvním ochutnání. Tak neváhejte a dopřejte si lahodné jahodové potěšení. 

Zpracováno v České republice. 

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Ze zmrzliny si můžete připravit lahodný zmrzlinový pohár, který si ozdobíte šlehačkou a kousky svěžího ovoce. Kopečkem oblíbené zmrzliny si také můžete dochutit ledovou kávu, nebo s ní nazdobit výborné palačinky.

O výrobci

Firma Hájek a Boušová byla založena počátkem roku 1992, tehdy se navázalo na dlouholetou tradici Ovocných lahůdek Světozor, jejich historie sahá až do poloviny 70. let minulého století. Hlavní činností podniku je provozování sítě cukráren s ovocnými dobrotami v Praze a okolí. Cukrářské lahůdky zahrnují nejrůznější dorty, poháry, palačinky, zmrzliny či obložené chlebíčky.

Skladování

Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Výrobce

Hájek a Boušová, s.r.o.    
Vodičkova 791/39
110 00 Praha 1
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 147 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.