-25 %

Nanooky Jahoda

90 ml
MraženéPrémiová kvalita
Vyprodáno. Očekáváme v sobotu.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Lahodný nanuk s osvěžující šťavnatou chutí čerstvých jahod. Nanooky obsahují minimálně 90 % ovoce a jsou ideálním zdravým letním osvěžením.

Každý jeden nanook je ponořený do tmavé čokolády s obsahem 72% kakaa z Madagaskaru a ozdoben jahodou sušenou mrazem, která svoji specifickou strukturou a barevnou kombinací promění nanook ve skutečné delikátní umění na špejli. Vychutnejte si veganskou mraženou pochoutku, na kterou už nikdy nezapomenete.

Díky unikátní poctivé ruční výrobě si zachovávají si unikátní přírodní chuť. Navíc jsou všechny nanooky bez lepku a bez laktózy. Můžete si tak vychutnat veganskou mraženou pochoutku, na kterou už nikdy nezapomenete.

Nanooky jsou novinkou na trhu a jedinečným uměním na špejli mezi všemi běžnými nanuky. Od klasických nanuků se liší nejen čistě přírodními ingrediencemi, ale také neobvyklým zdobením, které potěší na pohled.

Použití

Dopřejte si chvilku pohody a vychutnejte si tento nanuk tak, jak to máte rádi. Určeno k přímé konzumaci.

O výrobci

Společnost byla založena v roce 2018. Jedná se o českého výrobce, jehož nápad na unikátní veganskou pochoutku vznikl s cílem vytvořit zmrzlinu, která bude zdravým letním mlsáním. Neustále se zaměřuje na vývoj nových chutí.

Nanooky se mohou pyšnit tím, že jsou vyráběny poctivým českým výrobcem, který se stará nejen o kvalitu svých výrobků, ale i o životní prostředí díky kompostovatelným obalům vyrobeným z celulózy.

Skladování

Skladujte při teplotě -18 °C a nižší.

Výrobce

Nanooky s.r.o.
Plzeňská 797/80
150 00  Praha 5
Česká Republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 74 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.