• Milí zákazníci, dnes 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si není možné objednat od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Milknatur Čerstvé mléko vanilkové

500 ml

ZÁRUKA ČERSTVOSTI

Od českého farmářeZachraň mě za 30,73 Kč
 43,90 Kč 87,80 Kč/l
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Kvalitní, čerstvé mléko s příchutí pravé vanilky.

Mléko je neodstředěnénehomogenizované a je zpracováno šetrnou pasterací  při 75 °C.

Mléka Milknatur jsou balena v anglických HDPE lahvích. HDPE lahve jsou vyrobeny ze speciálního materiálu a jsou vyvinuty pro čerstvá mléka a džusy.

Nehomogenizované mléko obsahuje velké tukové kuličky, které způsobují oddělování smetany od mléka, mléka na povrchu sklenice a vysrážení smetany na hladině mléka

Mléko přímo z farmy

Na farmě do krmiva přidávájí švýcarský přírodní doplněk stravy DairyPro na posílení imunity všech svých zvířat, aby byla zdravá a mléko z nich bylo co nejlepší a nejkvalitnější. Vše pochází přímo z jejich farmy a je to čerstvé, tedy dobré pro vás i vaše děti.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Výborně se hodí ke snídani anebo kdykoliv na během dne.

O výrobci

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko a ostatní produkty jako je maso, pochází pouze z krav na jejich farmě, aby mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C. 

Výrobce

Zemědělská výroba Milknatur® a. s.
Na Vypichu 636
330 21  Líně
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.