Siven čerstvý - filet s kůží

cca 190 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 4 DNY

cca

 107,00 Kč 549,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

50+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Prozkoumejte nabídku z více než 18 tisíc produktů

Největší výběr ze supermarketů, farmářských obchodů, lékáren a dalších.

Čerstvý filet ze sivena, jehož maso je velmi chutné a jemné.

Siven americký je dravá sladkovodní ryba z čeledi lososovitých a je křížencem mezi pstruhem a lososem. S lososem má podobné zbarvení svaloviny, s pstruhem si jsou zase velmi podobní chuťově a jejich příprava je téměř totožná.

Použití

Siven je vhodný na gril nebo na smažení, ale také na uzení. Siven si vystačí s bylinkami, solí a citrónem. S opatrností lze dochutit i česnekem nebo bílým vínem.

Losos, Mísa, Potraviny, Jídlo, Ryby, MoÅské Plody

TIP - zkuste tento delikátní a lehký recept na Sivena na pomerančích. Vykuchané a očištěné siveny omyjeme, osolíme, okořeníme mletým bílým pepřem a naplníme oloupaným, na kolečka nakrájeným pomerančem. Takto připravené siveny vložíme do pekáče na pečení, který jsme vymazali rostlinným olejem a upečeme doměkka. Ještě horké polijeme rozpuštěným máslem, dochutíme zelenou petrželovou natí a podáváme. Vhodnou přílohou k takto připraveným sivenům je bramborová kaše nebo čerstvá zelenina. 

O výrobci

Zpracovna ryb Klatovy je česká firma, která na trhu působí od roku 1998. Celoročně se podnik zabývá chovem a následným prodejem zpracovaných čerstvých a mražených ryb. Dále se věnuje výrobě rybích produktů, prodejem zvěřiny a mořských ryb. Společnost dbá na kvalitu, a proto nepoužívá při výrobě žádné konzervační látky. Zpracovna ryb Klatovy vyhrála ocenění v soutěži Regionální potravina Plzeňského kraje.

Skladování

Skladujte v rozmezí 0–4 °C.

Výrobce

Zpracovna ryb Klatovy a.s.
Říční lázně 423
339 01, Klatovy
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Siven americký

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.