Royal Water

Royal Water Alkalická ionizovaná voda s pH 8,5

1,5 l
 58,90 Kč 39,27 Kč/l
Země původu: Maďarsko,

Royal Water je čistá voda s vysokým zásaditým pH 8,5. 

kralovska voda 10Kvůli limitovanému množství zdroje je dostupná pouze pro 0,002% populace světa. 

Voda je nejdokonalejší a zároveň nejpotřebnější chemická sloučenina naší planety, kterou vůbec známe, a zároveň ji potřebujeme každodenně k našemu životu a je rovněž nezbytná k životu všech živých organismů na zemi. Pokrývá odhadem 71 % povrchu země a přibližně tolik jí máme v lidském těle (72 %).

Enviromen

Použití

Voda je vhodná pro pravidelnou denní konzumaci. Doporučuje se pít, při překyseleném organismu, který vzniká v důsledku nezdravého stravování, znečištěného prostředí, ze stresu apod.

O Royal water

Royal Water, tedy „Královská voda“ pochází ze zdroje, který se nachází v srdci Evropy v oblastech s nejčistším a nejkvalitnějším původem pitných vod. Vznik ložiska se datuje odhadem na přelom poslední fáze druhohor (křída) a začátek starších třetihor cca 70 milionů let před n. l.

Ložisko je s dokonalým a jedinečným filtrem ze zkamenělých fosilií tehdejších živočichů. Přes tento filtr se voda obohacovala o vzácné minerální látky blízké lidskému organismu. 

Royal Water je plněná do speciální BPA FREE PET lahve, belgické značky Resilux, která je bez obsahu Bisphenolu. Lahev splňuje nejvyšší kritéria balení vod pro dětskou a dospělou populaci.

Alkaline-royal

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 675 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.