Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Divoký losos Keta filet s kůží

cca 250 g
cca 122,73 Kč 499,90 Kč/kg
Země původu: USA,

Divoký losos Keta filet s kůží pochází z oblasti Aljašky. Rozmražený chlazený filet s kůží. Mrazení se používá z důvodu krátké lovné sezóny a větší vzdálenosti lovných míst.

Díky svému jemnému masu téměř bez kostí patří losos k vůbec nejvyhledávanějším rybám. Čerstvý losos navíc působí blahodárně na lidský organismus.

Použití

Losos se hodí na přípravu steaků. Nechte se inspirovat receptem od Romana Vaňka na lososa v papilotě.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.    

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Losos keta

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.