Pappudia ruční výroba

Pappudia Vegan Jáhlová kaše s hořkou čokoládou a kokosem

155 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 2 DNY

 59,90 Kč 386,45 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Vařená jáhlová kaše s kokosovým mlékem a belgickou čokoládou.Svěží kombinace kokosového mléka a jáhlů, jejichž chuť dokonale podtrhne pravá belgická čokoláda. Díky svému složení je ideální volbou pro celiaky i lidi s alergií na laktózu.

Jáhly se získávají odstraněním svrchní obalové vrstvy prosa. V kombinaci s kokosem je to jednoduše snídaňová bomba, kterou si můžete dopřát.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Hodí se jako výborná snídaně či svačina.

O Pappudia

Jíst skvělé jídlo nemusí nutně znamenat, že to udělá díru do vašeho rozpočtu. Zářným příkladem je naše značka Pappudia. Není to jen tak ledajaká značka občerstvení, dezertů a hotových jídel. Její kouzlo spočívá v kombinaci skvělé ceny a chuti, kterou si prostě zamilujete.

A ještě jeden zábavný fakt - věděli jste, že naše značky Miil, Moddia, Dacello, Pappudia, FJORU, MASO!  a Sutcha jsou členy stejné domácnosti Rohlik Group? Nevěděli jste? Pak nevíte, co vám chybí! Měli byste to zkusit - doporučuje 100 ze 100 rohlíků.

O výrobci

Česká společnost Velká Pecka byla založena v roce 2014 Tomášem Čuprem. Provozuje on-line supermarket Rohlik.cz, který je jedničkou na českém trhu. Vlastní řeznictví v Brně a výrobnu na delikatesy, sladkou a studenou kuchyni v Praze.

Skladování

Uchovávejte při teplotě od 4–8 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Velká Pecka s.r.o.
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8 – Karlín
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.