Švestka 1 ks

cca 50 g
Vyprodáno. Očekáváme v sobotu.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Sladké švestky, které vás překvapí svou šťavnatostí. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Švestky mají modrou až fialovou barvu a sladkou chuť. 

Použití

Švestky patří mezi oblíbené letní ovoce, konzumují se většinou v čerstvém stavu, ale i tepelně upravené. Používají se do kompotů, džemů, marmelád nebo ovocných knedlíků. S nakyslými ingrediencemi, jako jsou zakysaná smetana či tvaroh, vytvářejí překvapivě lahodné kombinace. Dobře vyzrálé až přezrálé plody se destilují na alkoholický nápoj slivovici.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám

O výrobci

Tyto švestky byly výhradně pro Rohlik.cz vypěstovány naším lokálním pěstitelem. Zakoupením těchto švestek podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujte v chladu a temnu.