Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Prémiové pečené kuřecí maso ve vlastní šťávě.

Libové kuřecí maso pečené s kůží ve směsi koření, které je poté naloženo do zavařovacích sklenic. Kousky masa jsou následně zalité vlastní šťávou

Vše vyrábí ručně podle domácích receptur.

Použití

Kousky ve vlastní šťávě se hodí pro rychlou přípravu pokrmů, jako přílohu si můžete dopřát pečivo, rýži, brambory nebo těstoviny.  

Můžete konzumovat také za studena. 

O výrobci

Třemošenská uzenina je nová mladá firma, která vznikla v roce 2017. Impulzem pro založení podniku byla vášeň k řeznickému řemeslu, do kterého se majitelka okamžitě zamilovala. Firma vyrábí vyhlášené klobásky, šunky i paštiky. Posláním Třemošenské uzeniny je dodávat zákazníkům prémiové zboží vyráběné podle tradičních receptur.

Třemošenská uzenina

Skladování

Skladujte při teplotě od 0–7 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

Třemošenská uzenina s.r.o.
Brožíkova 862
330 11 Třemošná
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 60 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení: Kuřecí maso min. 75%, vepřové kůže, pitná voda, koření, sušená zelenina, jedlá sůl.

Výživové údaje na 100g výrobku: Energetická hodnota: 490 kJ/116 kcal. Tuky: 8 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 73 g. Sacharidy: 0,2 g, z toho cukry: 0,1 g. Bílkoviny: 19 g. Sůl: 1,9 g.