Výtečné granule s krůtím masem, které jsou speciálně navržené pro kočky s citlivým zažíváním.

Jsou bez pšenice a sóji, které jsou nejčastější příčinou zažívacích problémů u koček s citlivým trávicím ústrojím. Krmivo je speciálně nutričně vyváženo tak, aby podporovalo mladého ducha vašeho mazlíčka po celý jeho život. Kombinuje 5 benefitů, které zajišťují potřeby kočičího zdraví. 

Granule obsahují vybrané účinné látky a bílkoviny, které podporují přirozenou obranyschopnost, optimální fyzickou kondici, přirozené trávení a zdravý močový trakt. 

Pomáhají předcházet vzniku bezoárů (chuchvalců) a díky výtažkům z Yucca Schidigera zmírňují zápach exkrementů. Kombinace biotinu, zinku a přírodních omega 6 mastných kyselin podporuje růst hebké srsti a obnovu kůže. 

Použití

Podávejte při pokojové teplotě dle instrukcí na obalu produktu. 

Doporučené dávkování: Během přechodné fáze změny stravy, přizpůsobte množství krmiva potřebám vašeho mazlíčka. Pro kočky s nadváhou snižte denní množství. Kočkám musí být vždy k dispozici čerstvá pitná voda.

O výrobci

Mars je americká společnost s velkým srdcem, která má pobočky ve 180 zemích světa. Její historie se píše již od roku 1912. Hlavní činností podniku je výroba cukrovinek, krmiv pro domácí zvířata a dalších zvířecích potřeb. Společnost Mars má pod křídly známé značky jako jsou M&M's, Snickers, Orbit, Extra, Skittles, Pedigree, Whiskas anebo Royal Canin.

Skladování

Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

Mars Czech s.r.o.
Michelská 1552/58
140 00 Praha 4
Česká republika