Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Výtečné granule s krůtím masem, které jsou speciálně navržené pro kočky s citlivým zažíváním. Jsou bez pšenice a sóji, které jsou nejčastější příčinou zažívacích problémů u koček s citlivým trávicím ústrojím.

Krmivo je speciálně nutričně vyváženo tak, aby podporovalo mladého ducha vašeho mazlíčka po celý jeho život. Kombinuje 5 benefitů, které zajišťují potřeby kočičího zdraví. 

Granule obsahují vybrané účinné látky a bílkoviny, které podporují přirozenou obranyschopnost, optimální fyzickou kondici, přirozené trávení a zdravý močový trakt. 

Pomáhají předcházet vzniku bezoárů (chuchvalců) a díky výtažkům z Yucca Schidigera zmírňují zápach exkrementů. Kombinace biotinu, zinku a přírodních omega 6 mastných kyselin podporuje růst hebké srsti a obnovu kůže. 

Použití

Podávejte při pokojové teplotě dle instrukcí na obalu produktu. 

Doporučené dávkování: Během přechodné fáze změny stravy, přizpůsobte množství krmiva potřebám vašeho mazlíčka. Pro kočky s nadváhou snižte denní množství. Kočkám musí být vždy k dispozici čerstvá pitná voda.

O výrobci

Mars, americká společnost s velkým srdcem, která má pobočky ve 180 zemích světa, její historie se píše od roku 1912. Hlavní činností podniku je výroba cukrovinek, krmiv pro domácí zvířata a dalších zvířecích potřeb. Společnost Mars má pod křídly známé značky jako jsou M&M's, Snickers, Orbit, Extra, Skittles, Pedigree, Whiskas anebo Royal Canin.

Skladování

Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

Mars Czech s.r.o.
Michelská 1552/58
140 00 Praha 4
Česká republika

Složení

Sušené drůbeží bílkoviny
Krůtí bílkoviny14 %
Škvarková bílkovina
Kukuřičná mouka
Kukuřice
Drůbeží tuk
Kukuřičná bílkovina
Hrachový protein
Rýže4 %
Hydrolyzovaná játra
Kvasnice
Chlorid sodný
Extrakt z čekanky0.75 %
Cukrovarské řízky sušené0.7 %
E508 - Chlorid draselný
Slunečnicový olej0.4 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota kJ/ kcal
Tuky g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny g
Sůl g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.