Pro Plan Cat Sterilised Renal Plus losos pro kastrované kočky

3 kg
 859,90 Kč 286,63 Kč/kg
Země původu: Francie,

Kompletní krmivo vyvinuté odborníky už za šest týdnů dokáže ovlivnit oxidační parametry, a tím podporuje zdravou funkci ledvin. Pomáhá kastrovaným kočkám udržet ideální hmotnost, předchází problémům s močovými cestami a chrání zuby před tvorbou plaku a zubního kamene.

  • podporuje zdravou funkci ledvin* 
  • speciálně vyvinuto pro kastrované kočky
  • chrání zuby před tvorbou zubního plaku a kamene
  • hlavní složkou je losos
  • složení vychází z aktuálních vědeckých poznatků
  • neobsahuje žádná barviva ani ochucovadla

*tento produkt je určen pro zdravé kočky, pokud vaše kočka potřebuje speciální péči o ledviny, poraďte se se svým veterinárním lékařem

Jakmile bude vaší kočce sedm let, přejděte na řadu krmiv Senior Sterilised. Řada nutričně vyvážených výrobků Purina Pro Plan udržuje vaši kočku ve špičkové kondici po celý život.

Použití

Krmná dávka pro udržení ideální tělesné kondice se může lišit v závislosti na věku, úrovni aktivity a klimatických podmínkách. Kontrolujte tělesnou hmotnost vaší kočky a krmnou dávku přizpůsobte její aktuální tělesné hmotnosti.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Krmivo skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi vodami 2035/31
143 20  Praha 4
Česká republika