The Frozen Butcher Kuřecí burger 2 ks (mražené)

250 g
MraženéPrémiová kvalita
 109,90 Kč 439,60 Kč/kg
Země původu: Holandsko,

Vynikající burgery z premiového mletého kuřecího masa z Nizozemska.

Speciálně vybrané pro Vás! Kuřata byla chována způsobem šetrným ke zvířatům. Chována byla v prostorných stodolách se spoustou balíků slámy a krytým venkovním výběhem. 

Pro burgery bylo použito pouze chutné a šťavnaté stehenní maso, díky kterému je hamburger chutný a šťavnatý. Díky speciální metodě zmražení masa, si navíc zachová svou autentickou chuť a hlavně prvotřídní kvalitu

Použití

Kuřecí burger vyndejte z papírového obalu a vložte na 9 hodin do lednice, aby maso mělo tu nejlepší chuť při tepelné úpravě. Maso můžete udělat na pánvi, grilu či v troubě.

Tip! Vyzkoušejte si kuřecí burger s čerstvou zeleninovou oblohou.

Očistětě ledový salát a rajče. Oloupejte cibuli a nasekejte ji na jemno. Do mističky s cibulí přidejte kečup a tatarku a směs zamíchejte. Hamburgerové bulky rozpulte a opečte lehce z každé strany. Burger dejte do grilu a nechte opékat. Bulky potřete směsí s kečupem, tatarkou a cibulí. Na spodní část bulky dejte plátek ledového salátu, na něj plátek šťavnatého rajčete a cheddaru. Až bude burgerové maso hotové, položte ho na zeleninu a posypte nasekanou cibulí. Nakonec přiklopte vrchní částí bulky. Dobrou chuť!

O výrobci

The Frozen Butchers je řeznictví, kde najdete to nejlepší maso z celého světa. Tamější řezníci používají moderní metody pro okamžité zamrazení při teplotách -35 °C, aby maso zůstalo vždy čerstvé a neobsahovalo konzervační látky. V portfoliu společnosti naleznete například hamburgery, steaky a carpaccio.

Skladování

Uchovávejte při teplotě -18 °C nebo nižší. Po rozmrazení znovu nezamrazujte. 

Výrobce

The Frozen Butcher
Industrieweg 66
2382 NW Zoeterwoude
Nizozemsko