GaGa's Pleny Látková plena vše v jednom pejsek (3,5–16 kg)

1 ks
 344,90 Kč 344,90 Kč/ks
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika, Čína,

Multifunkční látková plenka All In One pro děti s veselým motivem pejsků. Kapsová plenka na více použití s hladkým povrchem a vnitřní vkládací plenou z mikrovlákna se přizpůsobí velikosti dítěte.

Nošením jednorázových plenek se vytváří ohromná spousta odpadu, ale dítě se bez plenky v nízkém věku neobejde. Látková plenka je velice šikovnou a ekologickou alternativou, pokud Vám záleží na naší planetě. Používání látkových plen má hned několik výhod.

Není třeba bát se protečení nepříjemných látek z plenky ven. Volnost kolem nožiček regulují gumičky, které nožičky dokonale obepne, aniž by je škrtilo. 

Kalhotky jsou vyrobeny z polyesteru, jsou prodyšné a zároveň voděodolné. Vnitřní část je opatřena rychleschnoucím mikrovláknem velmi příjemným na dotek. Vkládací plenu je možno vsunout do nepropustné kapsy či položit na kapsu.

Hlavní výhody:

  • pomocí patentek a posuvných gumiček lze měnit velikost od narození po nočník, což je velmi ekonomické
  • rychlé schnutí (8–10 hodin)
  • jednoduché použití, srovnatelné s jednorázovými plenami
  • padnoucí střih
  • nepromokavá kapsa, která udrží miminko v suchu
  • přispívá ke správnému vývoji kyčlí
  • eliminuje vznik opruzenin  

Výrobek testují před uvedením na trh samotné maminky a podle jejich připomínek je produkt upravován do finální podoby. Kvalita prověřená maminkami je tedy zaručena. Navrženo v ČR.

Použití

Pleny perte na 60 °C. Nežehlete, nepoužívejte bělidla ani aviváž.

O výrobci

GaGa's Czech s.r.o. je český výrobce, který se specializuje na výrobu látkových plenek, doplňků pro děti a maminky. GaGa's pleny jsou velikostně nastavitelné pleny vhodné pro děti od narození. Díky velkému množství patentek je možné nastavení velikosti a plena tak roste s dítětem po celou dobu používání. 

Skladování

Skladujte při teplotě 15–25 °C v suchu.

Výrobce

GaGa's Czech s.r.o.
Pražská 810/16
102 00, Praha 10 - Hostivař
Česká republika