cukrárna Myšák

Cukrárna Myšák Croissant mandlový

150 g
Prémiová kvalita
 99,90 Kč 666,00 Kč/kg
Vyprodáno. Lze objednat od úterý 2:30.
Cena pro Premium: 84,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Croissanty s mandlemi jsou specialita podniku Myšák. Jejich výroba trvá 3 dny, během kterých těsto projde několika fázemi.

Do těsta se přidává "hromada" másla, aby byly croissanty vždy neodolatelně vláčné.

Těsto nejprve kyne, poté se prokládá máslem a ručně roluje. Po upečení mají croissanty typickou máslovou chuť a křupavou zlatavou krustu posypanou mandlemi. Cukrárna croissanty připravuje několikrát denně, a proto jsou vždy lahodné.

V čem je Myšák výjimečný?

Všechny produkty jsou vyráběny ručně a při výrobě jsou zachovány principy tradiční české cukrařiny, která se vyrovná té světové.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Croissanty si nejlépe vychutnáte samotné, tak jsou nejlepší :). 

O výrobci

Cukrárna Myšák je tradiční česká provoněná cukrárna, která chce zachovat českou cukrařinu. Pod vedením Lukáše Pohla zde vznikají české zákusky a sladké pečivo, které je v prémiové kvalitě a neskutečné chuti.

V cukrářské dílně se pracuje pouze se surovinami od prověřených dodavatelů. Pracují pouze se sezónním ovocem od místních farmářů. Cukráři dodávají podle původní receptury výrobkům pestrost a respektují jejich originální receptury i cukrářské principy. V Myšákovi můžete ochutnat například větrník či laskonku, nebo vynikající croissanty.

Skladování

Skladujte v suchu a při stále teplotě.

Výrobce 

Cukrárna Myšák
Praha 110 00, Vodičkova 31
Česká republika