Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Mami, DEJ mi 100% Batát

140 g
49,90 Kč 356,43 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Mami DEJ mi, batátová přesnídávka vyrobena ze 100% české produkce, bez konzervantů. Jedná se o jedinečný produkt na tuzemském trhu. 

Tato přírodní batátová přesnídávka se skvěle hodí jako první příkrm nebo omáčka na palačinky. Batát totiž patří mezi nejvýživnější a nejlépe stravitelnou zeleninu vůbec. Obsahuje důležité vitaminy a minerály jako betakaroten, draslík, vitamin B6, C nebo lutein.

Hlavní benefity:

  • přesnídávka je připravena šetrným způsobem, kdy je zelenina zbavena všech nečistot, uvařena a následně pasterizováno s kapkou čerstvé citrónové šťávy a olivovým olejem
  • neobsahuje žádné konzervanty ani aditiva a cukr už vůbec NE
  • je ideální již pro nejmenší děti od 4. měsíce věku
  • vhodná pro vegetariánskou, veganskou a bezlepkovou stravu

Použití

Výrobek je pasterizován. Stačí otevřít a použít jako pyré, nebo jako surovinu do rizota nebo palačinek.

Při otevření musí víčko klapnout. Před podáváním příkrmu zkontrolujte neporušenost a celistvost hrdla sklenice.

O výrobci

Mami, DEJ mi je česká firma, která vznikla z potřeby přípravy příkrmů a přesnídávek pro děti, kde je kvalita na prvním místě. Každý produkt je vyráběn s ohledem na potřeby dětí a jejich přirozený vývoj. Společnost se drží několika zásad, které doprovází přípravu příkrmů, a to je čistota, kvalitní suroviny, bezlepkovost a výroba produktů bez konzervantů.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5°C až 21°C. Nespotřebované množství je nutné uchovat v lednici a spotřebovat do 48 hodin. Nespotřebované množství můžete také zamrazit a do 14 dní šetrně rozmrazit v lednici a následně spotřebovat do 24 hodin.

Výrobce

Marek Klembara
Odolena Voda, 250 70,
Pod Tvrzí 386

Složení

Batát - sladká brambora
Olivový olej
Čerstvá citronová šťáva

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota401 kJ/94 kcal
Tuky1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.2 g
Sacharidy19 g
z toho cukry11 g
Bílkoviny1.1 g
Sůl0.1 g
Vláknina g