Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Mami, DEJ mi Omáčka z cukety, brokolice a kadeřávku

140 g
49,90 Kč 356,43 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Mami DEJ mi, lahodná omáčka vyrobena ze 100% české produkce a bez konzervantů. Je plná cukety, brokolice, kadeřávku a ochucená koriandrem.

Tato přírodní omáčka je připravená z lokálních surovin. Brokolice a kadeřávek jsou skvělými zdroji vitaminů C, A a K, také obsahují betakaroten a antioxidanty. Spolu s cuketou, koriandrem a kvalitním olivovým olejem pak tvoří neodolatelný základ jakéhokoliv pokrmu.

Hlavní benefity:

  • omáčka je připravena šetrným způsobem, kdy je zelenina zbavena všech nečistot, uvařena a následně pasterizována s kapkou olivového oleje a čerstvou citronovou šťávou
  • neobsahuje žádné konzervanty ani aditiva a cukr už vůbec NE
  • je ideální již pro děti od 10. měsíce věku
  • vhodná pro vegetariánskou, veganskou a bezlepkovou stravu

Použití

Výrobek je pasterizován. Stačí zamíchat, ohřát a konzumovat. Omáčka je vhodná pro přípravu těstovin, dochucení rizota nebo jako základ pro zeleninovou krémovou polévku.

Při otevření musí víčko klapnout. Před podáváním příkrmu zkontrolujte neporušenost a celistvost hrdla sklenice. 

O výrobci

Mami, DEJ mi je česká firma, která vznikla z potřeby přípravy příkrmů a přesnídávek pro děti, kde je kvalita na prvním místě. Každý produkt je vyráběn s ohledem na potřeby dětí a jejich přirozený vývoj. Společnost se drží několika zásad, které doprovází přípravu příkrmů, a to je čistota, kvalitní suroviny, bezlepkovost a výroba produktů bez konzervantů.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5°C až 21°C. Nespotřebované množství je nutné uchovat v lednici a spotřebovat do 48 hodin. Nespotřebované množství můžete také zamrazit a do 14 dní šetrně rozmrazit v lednici a následně spotřebovat do 24 hodin.

Výrobce

Marek Klembara
Odolena Voda, 250 70,
Pod Tvrzí 386

Složení

Brokolice
Cuketa
Kadeřávek
Koriandr
Olivový olej
Čerstvá citronová šťáva

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota119 kJ/29 kcal
Tuky0.8 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.2 g
Sacharidy1.8 g
z toho cukry1.7 g
Bílkoviny2.3 g
Sůl0.03 g
Vláknina g