Kup 2

Elmex

elmex Caries Protection Whitening zubní pasta proti zubnímu kazu

75 ml
119,90 Kč od 2 ks
169,90 Kč 2 265,33 Kč/l

Doručení už do 60 minut

80+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Polsko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Zubní pasta elmex® Caries Protection Gentle White je určena k ochraně proti zubnímu kazu díky remineralizaci oslabené zubní skloviny. Vytváří tak ochrannou vrstvu a pomáhá snižovat ztrátu minerálů.

Elmex® Caries Protection s vysoce účinným aminfluoridem byl vyvinut speciálně pro ochranu před zubním kazem. Rychlým vytvořením ochranné vrstvy remineralizuje zuby a současně pomáhá zabraňovat ztrátě minerálů. Posiluje tak sklovinu a činí zuby odolnějšími vůči zubnímu kazu. Její unikátní složení pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.

Díky speciálnímu čisticímu složení, které šetrně a účinně odstraňuje povrchové skvrny, se jedná o dobrou bělící zubní pastu, která pomáhá obnovit přirozenou bělost vašich zubů. A díky jemným částicím, které poskytují účinný a šetrný čisticí účinek, pomáhá při pravidelném čištění zubů odstraňovat zubní plak.

Benefity elmex® Caries Protection Gentle White zubní pasty:

  • Určena k ochraně před zubním kazem.
  • Remineralizuje oslabenou zubní sklovinu.
  • Vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech.
  • Pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.
  • Vyvinuto s technologií Neo-Aminex™.

S ohledem na životní prostředí má tato zubní pasta veganské složení a dodává se v tubě, kterou můžete po spotřebování recyklovat.

Použití

Zubní pasta je vhodná pro každodenní péči o vaše zuby.

Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu Elmex® Caries Protection spolu s kartáčkem Elmex® a nakonec ústní vodu Elmex® Caries Protection.

O výrobci

Historie společnosti Colgate-Palmolive Company se píše již od počátku 19. století. Firma se zabývá výrobou dentální i osobní hygieny, dále také nejrůznějších saponátů do domácnosti nebo produkty pro hygienu vašich mazlíčků. Podnik zastřešuje výrobky mnoha světových značek jako jsou například Elmex, Colgate, Palmolive, Lady Speed Stick, Ajax, Softlan, Brite nebo Sanex.

Skladování

Skladujte v suchu. 

Výrobce

Colgate-Palmolive
Rohanské nábřeží 23
186 00  Praha 8
Česká republika

Složení

Aqua
Sorbitol
Hydrated silica
Oleaminopropylamineth-3 HCl
Hydroxyethylcellulose
Aroma
Saccharin
Sodium fluoride
Limonene
Koncentrace fluoridu: 1450 ppm F