Kup 2

Elmex Caries Protection Whitening zubní pasta

75 ml
109,90 Kč od 2 ks
 149,90 Kč 1 998,67 Kč/l
Země původu: Polsko,

Zubní pasta s velmi účinným aminfluoridovým složením vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem. Díky tomu je zubní sklovina remineralizována a zuby účinně chráněny před zubním kazem. Unikátní složení pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.

Elmex® Caries protection s vysoce účinným aminfluoridem byl vyvinut speciálně pro ochranu před zubním kazem. Rychlým vytvořením ochranné vrstvy remineralizuje zuby a současně pomáhá zabraňovat ztrátě minerálů. Posiluje tak sklovinu a činí zuby odolnějšími vůči zubnímu kazu. Její unikátní složení pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.

Benefity elmex Caries  zubní pasty:

  • s aminfluoridem-speciální složka pro účinnou ochranu před zubním kazem
  • remineralizuje a chrání před zubním kazem
  • posiluje zubní sklovinu
  • udržuje přirozenou bělost zubů 
  • vhodné k rovnátkům
  • klinicky prokázaná účinnost
  • s pečlivě vybranými složkami

Použití

Zubní pasta je vhodná pro každodenní péči o vaše zuby.

Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu Elmex® Caries Protection spolu s kartáčkem Elmex® a nakonec ústní vodu Elmex® Caries Protection.

O výrobci

Historie společnosti Colgate-Palmolive Company se píše již od počátku 19. století. Firma se zabývá výrobou dentální i osobní hygieny, dále také nejrůznějších saponátů do domácnosti nebo produkty pro hygienu vašich mazlíčků. Podnik zastřešuje výrobky mnoha světových značek jako jsou například Elmex, Colgate, Palmolive, Lady Speed Stick, Ajax, Softlan, Brite nebo Sanex.

Skladování

Skladujte v suchu. 

Výrobce

Colgate-Palmolive
Rohanské nábřeží 23
186 00  Praha 8
Česká republika