PURITY VISION

Purity Vision BIO Bioepil –⁠ Depilační cukrová pasta

400 ml
BIO
 319,90 Kč 799,75 Kč/l
Země původu: Česká republika,

BIO Depilační cukrová pasta s růžovou vodou, čajovníkem a heřmánkem. Pro dokonale hebkou pokožku po dlouhé týdny.

Je 100% přírodní.

Neobsahuje žádné umělé parfumace, ropné deriváty, SLS ani silikonové oleje, proto nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje alergické reakce.

Depilace je méně bolestivá, nezpůsobuje výrazné zarudnutí pokožky a je vhodná i pro depilaci citlivých partií jako jsou podpaží či třísla.

Výrazně snižuje riziko alergické reakce a dokonale zjemňuje i citlivou pokožku.

Použití

Pastu zahřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě přibližně na teplotu těla (aby byl na dotek teplý, ale nepálil, konzistence podobná žvýkačce). Vyjměte množství o velikosti vlašského ořechu.

Jedním tahem rozetřete na suché pokožce proti směru růstu chloupků do tenké vrstvy asi 2 mm tak, aby hmota stále zůstala kompaktní. Nechte chvíli působit a po ztvrdnutí prudce strhněte po směru růstu chloupků.

O výrobci

Česká společnost Natures Care vznikla v roce 2002 s cílem přinášet na trh vysoce kvalitní, zdraví i přírodě prospěšné výrobky. Z malé rodinné firmy je dnes úspěšná a rostoucí velkoobchodní společnost se širokým sortimentem, který zahrnuje přírodní BIO kosmetiku, EKO čisticí prostředky, přírodní parfémy a BIO potraviny. 

Skladování

Skladujte v chladu a temnu při teplotě 5–20 °C.

Výrobce

Natures Care CZ s.r.o.
Hlavní 15
76804 Střílky
Česká republika