Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Pampers vlhčené ubrousky Sensitive

52 ks
44,90 Kč 0,86 Kč/ks
Země původu: Německo,

Dětské čisticí ubrousky Pampers Sensitive.

Pampers Sensitive nabízí strukturu SoftGrip, která byla navržena pro rychlé a šetrné čištění citlivé dětské pokožky. Díky vyvážené vlhkosti zanechávají na pokožce čistší pocit a současně pomáhají udržovat přirozenou hladinu pH. Balení má navíc plastové víčko, které lze snadno otevřít a které pomáhá předcházet vysychání ubrousků.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. Svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene a Oral B.

Upozornění

Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušení nebo uškrcení.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké