Kolorky

Kolorky EKO Jednorázové plenky day XL květy (12–16 kg) 17 ks

17 ks
179,90 Kč 10,58 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

30+ zákazníků pravidelně nakupuje

Akce pro Rohlíček: 149,90 Kč
Země původu: Čína,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Kolorky jsou z přírodních a obnovitelných materiálůšetrné k jemné pokožce miminek a svými barevnými motivy podtrhnou styl vašich dětí.

Kolorky Day myslí jak na zdraví vašeho miminka, tak přírodu kolem nás. Plenky jsou vyvinuty v ČR, dermatologicky testovány a certifikovány Státním zdravotním ústavem.

Plenky nejsou parfémované. Jsou tvořeny ultra prodyšnou tkaninou, která vzduchu umožňuje cirkulovat uvnitř pleny. Kolorky jsou díky tomu vhodné i pro citlivé děti trpící na ekzémy a opruzeniny v plenkové části.
 

Aloe vera v plenkách

Aloe vera je zázračná rostlina, na kterou nedají Kolorky dopustit. V dětské kosmetice bývá využívaná zejména kvůli svým hojivým, protizánětlivým a desinfekčním účinkům. Kde a proč je v plence? Přírodní proužky z aloe vera jsou umístěné z vnitřní strany plenky. Pečují o dětskou pokožku a chrání ji před vznikem opruzenin.

O výrobci

Vše začalo v červnu roku 2016, kdy se v hlavě zakladatelky Jany zrodil nápad: spojit zboží každodenní spotřeby s kvalitou a krásným designem. Od té doby Kolorky ušly dlouhou cestu, která ale rozhodně nekončí. Kolorky přináší do vašich domovů nejen suché a zdravé dětské prdelky, ale i krásné barvy. Zároveň plenky myslí také na přírodu okolo nás, a proto si vysloužily značku EKO.

Skladování

Skladujte v suchu a odděleně od parfemovaných a aromatických výrobků. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Kolorky.cz s.r.o.
Plzeňská 697
34901  Stříbro
Česká republika

buničina,

netkaná textilie,

papír,

LDPE,

SAP gel,

lepidlo,

elasten,

aloe vera