Více za méně

Pappudia

Pappudia Boloňské lasagne

0,7 kg

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 15 DNŮ

Denní kontrola cen

- 20 % od 1 různých ks

129,90 Kč 185,57 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

200+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,

Boloňské lasagne s vepřovým masem.

Je možné jíst kvalitně a za dobrou cenu? Ano. Důkazem je řada hotových jídel pod značkou Pappudia, připravená podnikem Zdravé stravování s.r.o. Základem jsou poctivé suroviny. Naše jídla Vám v lednici vydrží díky šokovému zchlazení krátce po svém uvaření. Tak dobrou chuť!

Příprava jídel

Strava se připravuje z kvalitních surovin. Aby si jídlo uchovalo nutriční hodnotu, jsou při přípravě používány šetrné technologické postupy a moderní gastronomické vybavení. K vaření se používají čerstvé nebo mražené byliny. Minimalizuje se přidávání soli a tuků.

Použití

Ohřev v troubě: Vyjměte hliníkovou misku z plastového obalu, vložte do předehřáté trouby a pečte při 180 °C minimálně 30 minut.

O Pappudia

Jíst skvělé jídlo nemusí nutně znamenat, že to udělá díru do vašeho rozpočtu. Zářným příkladem je naše značka Pappudia. Není to jen tak ledajaká značka občerstvení, dezertů a hotových jídel. Její kouzlo spočívá v kombinaci skvělé ceny a chuti, kterou si prostě zamilujete.

Zajímá vás, proč jste obdrželi Pappudio, když jste si objednali Pappudia? Změnili jsme logo a design tak, aby odpovídaly jiným značkám Rohlik, takže místo něj můžete nějakou dobu dostávat starší design. Ale nebojte se, produkt uvnitř je úplně stejný!

A ještě jeden zábavný fakt - věděli jste, že naše značky Miil, Moddia, Dacello, Pappudia, FJORU a MASO! jsou členy stejné domácnosti Rohlik Group? Nevěděli jste? Pak nevíte, co vám chybí! Měli byste to zkusit - doporučuje 100 ze 100 rohlíků.

O výrobci

Mgr. Katka Šimková začala podnikat ve výrobě zdravého jídla na začátku roku 2008. Chtěla vytvořit alternativu šíleným krabičkovým dietám, které v té době zaplavily trh. Dbala na kvalitu, odborně sestavené jídelníčky a perfektní servis. Zákazníci tento postoj ocenili stále vzrůstajícím počtem objednávek a brzy následovalo rozšiřování výroby a další investice do technologií.

Postupně se firma přetransformovala na Zdravé stravování s r.o. a přestěhovala se do nově vybudovaného provozu ve Strážnici. V současné době se společnost zaměřuje také na výrobu doplňkového potravinářského sortimentu, jako jsou oříšková másla, chlazená jídla „Ready to Eat“, zdravé dezerty, vývary a nemléka. Stravu připravují z kvalitních a čerstvých surovin. Pokud je to možné, používají bio produkty, zeleninu a ovoce přímo od pěstitelů. Veškerá výroba prochází přísnou kontrolou a řídí se systémem HACCP. Aby si jídlo uchovalo nutriční hodnotu, jsou při přípravě používány šetrné technologické postupy a moderní gastronomické vybavení, např. konvektomaty.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2–6 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Zdravé stravování s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978
696 62 Strážnice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 15 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mléko
Vaječné těstoviny17 %
Pšeničná mouka
Vaječný žloutek
Pitná voda
Pitná voda
Vepřové maso12 %
Drcená rajčata
Rajčata
Regulátor kyselosti
E330 - Kyselina citronová
Sýr
Víno
E220 - Oxid siřičitý
Máslo
Pšeničná mouka
Cibule
Mrkev
Řepkový olej
Tapiokový škrob
Řapíkatý celer
Jedlá sůl
Cukr
Česnek
Koření
Želírující látka agar
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota551 kJ/132 kCal
Tuky5.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.4 g
Sacharidy13 g
z toho cukry2.4 g
Bílkoviny6.8 g
Sůl0.95 g
Vláknina0 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Mléko
Celer
Oxid siřičitý a siřičitany
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.