Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Pet Farm Family Sušenky pro psy – losos

250 g
Ve vratném obalu
279,90 Kč 1 119,60 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Bullshitfree sušenky z MSC lososa.

Chrumkavé sušenky MSC LOSIE BOBKY jsou ideálním pamlskem pro každého poslušného i neposlušného chlupáče.

Díky vysokému obsahu masa je můžete použít i jako náhradu za jídlo, ať už jste kdekoliv na výletě či běhačce. Jsou taktéž skvělou pomůckou při tréninku, kdy jsou chlupáči pro jejich neodolatelnou chuť připraveni udělat cokoliv. 

Cena nezahrnuje vratnou zálohu ve výši 10 Kč.

Zakoupením tohoto produktu navíc přispějete ke snížení ekologické zátěže. Produkt je dodáván v zálohovaném vratném obalu, který můžete s dalším nákupem vrátit kurýrovi. Plnění do skla je nejen ekologičtější, ale i ze zdravotního hlediska také nejbezpečnější a nejlépe uchovává kvalitu výrobků.

MSC Losie bobky obsahují zdraví prospěšné omega-3a omega-6 mastné kyseliny, které jsou pro každého chlupáče nepostradatelné, a zároveň se považují za ochranu proti srdečně-cévním onemocněním. Zelenina a ovoce dodají další potřebné vitamíny & minerály a BIO panenský olivový olej & změs bylinek se zabezpečí podporu dobrého trávení.

  • Bohaté na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny
  • MSC certifikát = udržatelný rybolov
  • S obsahem BIO surovin
  • Obal je možné recyklovat donekonečna
  • Bez éček
  • Bez konzervantů
  • Bez dochucovadel, či jiných nesmyslů

Bez jednorázového obalu

Rohlik.cz dbá na ekologickou udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Za nákup ve vratném obalu zaplatíte navíc zálohu 10 Kč, kterou Vám po vrácení prázdné nádoby kurýrovi přičteme zpět na Váš zákaznický účet. Díky Vám budeme moct obal znovu použít a společně tak přispějeme ke snížení velké ekologické zátěže, kterou způsobují obaly na jedno použití. 

Proč MSC certifikát?

Ryby jsou nejcennějším zdrojem bílkovin pro přibližně polovinu obyvatelů Země. Jestli chceme, aby ryby byly právě tou nekonečnou surovinou, za jakou se dnes mylně považují, musíme se s nimi naučit správně hospodařit. Ryby s certifikátem MSC jsou lovené udržitelně, s ohledem na jejich reprodukční schopnosti. Jejich nákupem pomáháte chránit křehké mořské ekosystémy před vyhynutím.


Použití

Doporučená denní dávka je cca 5 kousků pro dospělého psa s váhou 10 kg. 

O výrobci

Pet Farm Family je rodinná firma, která už 7 let vyrábí plnohodnotné jídlo pro psy a kočky. Synonymum značky je udržitelná výroba, což znamená, že podporují lokální BIO farmáře, nevykupují hotové směsi, ale všechno si vyrábí ve vlastní továrničce zvané Křupavé místo na Praze 9.

Pet Farm Family je společnost, která nepoužívá jednorázové plasty a vždy hledá ekologičtější alternativy, i co se týče krmení budoucnosti. Můžete se těšit na množství EKO fajnovek, které postupně přibývají v sortimentu. INSECTA je jen začátek.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 14 dnů. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.

Výrobce

Pet Farm Family s.r.o.
Ocelářská 392/9, Libeň
190 00 Praha 9
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 238 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

MSC losos73 %
Sušená jablka
Mrkev
Rýžová mouka
Amarant
Hnědé lněné semínka*
Petrželová nať
List pampelišky
Kopřiva dvoudomá
Máta peprná
Olivový olej

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota kJ/ kcal
Tuky14 g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy44.8 g
z toho cukry g
Bílkoviny28.4 g
Sůl g
Vláknina g