Pet Farm Family Sušenky pro psy losos

250 g
Ve vratném obalu
Vyprodáno. Očekáváme 9. 2.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Chutné křupavé pamlsky pro pejsky z MSC lososa, získaného díky trvale udržitelným rybolovům.

Díky vysokému obsahu masa je můžete použít i jako náhradu za jídlo, ať už jste kdekoliv na výletě či běhačce. Jsou taktéž skvělou pomůckou při tréninku, kdy budou pro jejich neodolatelnou chuť vaši chlupáči připraveni udělat cokoliv. 

Co znamená zkratka MSC? 

"Marine Stewardship Council", český doslovný překlad zní "námořní dozorčí rada". Koupí ryby či výrobky z nich, které nesou tuto zkratku, podporujete trvale udržitelný rybolov. Některé velké výlovy a drancování oceánu velice škodí přirozenému životnímu koloběhu pod hladinou. Tento certifikát Vás ale vždy ujistí, že se vydáváte dobrou cestou.

Proč MSC certifikát?

Jestli chceme, aby ryby byly právě tou nekonečnou surovinou, za jakou se dnes mylně považují, musíme se s nimi naučit správně hospodařit. Ryby s certifikátem MSC jsou lovené udržitelně, s ohledem na jejich reprodukční schopnosti. Jejich nákupem pomáháte chránit křehké mořské ekosystémy před vyhynutím.

Použití

Doporučená denní dávka je cca 10 kousků pro dospělého psa s váhou cca 10 kg.

O výrobci

Pet Farm Family je rodinná firma, která už 7 let vyrábí plnohodnotné jídlo pro psy a kočky. Synonymum značky je udržitelná výroba, což znamená, že podporují lokální BIO farmáře, nevykupují hotové směsi, ale všechno si vyrábí ve vlastní továrničce zvané Křupavé místo na Praze 9.

Pet Farm Family je společnost, která nepoužívá jednorázové plasty a vždy hledá ekologičtější alternativy, i co se týče krmení budoucnosti. Můžete se těšit z množství EKO a BIO farmářských fajnovek pro vaše milované chlupaté kamarády s inovativní recepturou.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, datum minimální spotřeby a číslo šarže jsou uvedeny na obalu.

Výrobce

Pet Farm Family s.r.o.
Ocelářská 392/9
Libeň, 190 00 Praha 9
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 226 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.