Monograno Felicetti

Monograno Felicetti BIO Vaječné Tagliatelle

500 g
BIO
 159,90 Kč 319,80 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Pravé italské těstoviny Monograno Felicetti BIO Vaječné Tagliatelle.

Tagliatelle jsou oblíbené především v italských regionech Emilia-Romagna a Marche. Jejich jedinečnost spočívá zejména v charakteristické struktuře. Tagliatelle jsou dlouhé ploché nudle, které se podávají tradičně s omáčkou Bolognese.

Čím jsou těstoviny Monograno Felicetti unikátní?

Tagliatelle Monograno Felicetti jsou vyrobeny ze speciální odrůdy 100% tvrdé pšenice Matt, která pochází z italské oblasti Puglia. Není náhodou, že právě v tomto regionu vznikají ty nejlépe chutnající a nejvíce aromatické těstoviny, které jsou autentickým italským dědictvím.

Monograno Felicetti, BIO těstoviny té nejvyšší možné kvality, jsou vyrobeny pouze z horské vody a nejkvalitnější ekologické krupice, která se pěstuje jen na pěčlivě vybraných místech. Do vaší kuchyně přináší jak přitažlivou vůni, tak i dokonalou chuť, která ohromí nejen vás, ale i vaše hosty.

Vyzkoušejte jedinečné těstoviny pro jedinečné okamžiky!

Použití

Těstoviny vložte do vroucí osolené vody a vařte po dobu 8 minut. Poté sceďte a podávejte s vaší oblíbenou omáčkou.

Tip na recept: Připravte si Tagliatelle s omáčkou Bolognese.

Nejprve nakrájíme a opražíme cibuli, mrkev a celer. Poté přidáme telecí a hovězí mleté maso a zamícháme. Následně zalijeme vývarem, přidáme rajčata nebo rajčatovou omáčku, skleničku červeného vína a koření dle chuti. Asi hodinu a půl necháme vařit na mírném ohni. Nakonec zalijeme těstoviny omáčkou, nastrouháme na ně parmazán, ozdobíme bazalkou a servírujeme. 

O výrobci

Pastificio Felicetti SPA je italská továrna na těstoviny, která vznikla v roce 1908 v Predazzo, v srdci Val di Fiemme a Dolomit. Společnost k výrobě používá jen ty nejkvalitnjší a pečlivě vybrané suroviny, jako je nejlepší tvrdá pšenice, křišťálová pramenitá voda a čistý vysokohorský vzduch z Dolomit. Toto je základní charakteristika těstovin Felicetti, které si nesou svou tradici. 

Skladování

Po otevření skladujte na chladném, suchém místě a uchovávejte mimo dosah zdrojů přímého tepla a světla.

Výrobce

Pastificio Felicetti Spa
Via Felicetti 9
38037 Predazzo TN
Itálie