Feel Eco Aviváž bavlna (1 l)

40 praní
 109,90 Kč 2,75 Kč/praní
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Feel Eco aviváž z bavlny změkčí vaše prádlo a usnadní vám žehlení.

Aviváž s příjemnou vůní přírodní bavlny neobsahuje žádná barviva ani alergeny

Čím je aviváž Feel Eco tak výjimečná?

  • Dermatologicky testováno.
  • Vhodné pro citlivou pokožku.
  • Nižší dávkování, než je běžné.
  • Všechny povrchové aktivní složky jsou snadno biologicky rozložitelné.
  • Vhodné do čističky odpadních vod, kořenové čističky a pro septiky.
  • Netestováno na zvířatech.

Použití 

Pro požadovanou hebkost přidejte 25 ml aviváže na cca 4,5 kg prádla. Aviváž nepoužívejte na funkční prádlo a ani na prádlo, které se bude sušit v sušičce.

O výrobci

Fosfa je inovativní Life Science společnost, která byla založena v roce 1884. Celá skupina je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě, a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců, který na bázi fosforu vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované průmyslové aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí FeelEco, výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost.

Za přírodními produkty FeelEco stojí silný osobní příběh!

U zrodu značky FeelEco stál milující otec, zakladatel značky FeelEco, který chtěl to nejlepší pro svoji dceru, která měla citlivou pokožku a klasické produkty na trhu jí nevyhovovaly. Hledal produkty, které by byly šetrné ke zdraví a přírodě, současně účinné a zároveň finančně dostupné. Protože takové přípravky nenašel, rozhodl se je vyrobit. Nejen pro svou dceru, ale pro kohokoliv. Zadání bylo s cílem vyrobit nejlepší produkt na trhu.

Dnes značka FeelEco dokazuje, že je to možné – nabízí výjimečné přírodní produkty na přírodní bázi, s vysokou účinností, dermatologicky testované, snadno biologicky rozložitelné, bez zdraví škodlivých konzervantů a parfémů, vyvinuté i vyrobené bez testů na zvířatech a v plně recyklovatelných obalech.

Skladování 

Uchovávejte v chladu a suchu.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí.  Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

Výrobce 

Fosfa a.s.
Hraniční 268/120, Poštorná
691 41 Břeclav 
Česká republika