Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Feel Eco Tekuté mýdlo panthenol

300 ml
84,90 Kč 283,00 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Tekuté mýdlo Feel Eco s panthenolem jemně hydratuje pokožku a podporuje tak přirozenou ochranu kůže. Mýdlo je šetrné k pokožce, a tak  ho ocení alergici. 

Čím je Feel Eco tekuté mýdlo s panthenolem tak výjimečné?

  • Dermatologicky testováno, vhodné pro alergiky
  • Pro kvalitní umytí stačí malá dávka
  • pH 5,5 je neutrální k vaší pokožce, promašťující receptura o ni aktivně pečuje
  • Kvalitní složení, hlavní složka je cukerného původu, obsahuje glycerin, panthenol a řadu zjemňujících látek
  • Neobsahuje silikony ani parabeny

Použití

Malé množství přípravku naneste na zvlhčenou pokožku, dobře rozetřete a opláchněte po tekoucí vodou.

O výrobci

Společnost Fosfa a.s. byla založena již roku 1884. Nyní je Fosfa největším zpracovatelem a úspěšným vývozcem žlutého fosforu v Evropě. Pod značkou Feel Eco vyrábí velmi šetrné ekologické prostředky péče o tělo i domácnost.  

Skladování 

Uchovávejte v chladu a suchu.

Výrobce 

Fosfa a.s.
Hraniční 268/120, Poštorná
691 41
Břeclav 
 

Složení

Aqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Coco Sulfate, Polyglyceryl-3 Caprate, Glycereth-2 Cocoate, Panthenol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Citric Acid, Parfum.