Twinings

Twinings Classic Teas Collection (20x2g)

40 g
139,90 Kč 3 497,50 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

300+ zákazníků má v Oblíbených

Kategorie:
Země původu: Velká Británie,
Víte, že...
Prozkoumejte nabídku z více než 18 tisíc produktů

Největší výběr ze supermarketů, farmářských obchodů, lékáren a dalších.

Kolekce luxusních černých čajů od Twinings obsahuje: Earl Grey, Lady Gray, English Breakfast, Pure Darjeeling a Prince of Wales.

  • Earl Grey se vyrábí smícháním kvalitního černého čaje a bergamotové silice. Čaj má mnoho pozitiv např. intenzivní chuť a vysoký obsah povzbuzujícího teinu, zvyšuje obranyschopnost, uklidňuje zažívání a zbavuje stresu.
  • Lady Grey je jemnější variace známějšího čaje Earl Grey. Skládá se z černého čaje aromatizovaného bergamotem, citronovou a pomerančovou kůrou.
  • English Breakfast je typický anglický čaj, který se vyznačuje výraznou chutí. Navíc je silný a má mimořádně povzbuzující účinky, protože obsahuje vysoký obsah kofeinu.
  • Druh čaje Darjeeling je ve světě známý jako prvotřídní a jeden z nejdražších čajů. Čaj má výraznou kořenitou chuť s nádechem muškátového oříšku. Je velice jemný, a zároveň mimořádně povzbuzující, protože obsahuje vysoký obsah kofeinu, což z něj dělá skvělou náhradu kávy.
  • Prince of Wales je tvořen z mixu exkluzivních čajů Hunan, Jiangxi, Anhui a Yunnan. Čajové lístky pocházejí z vybraných oblastí v Číně. Každé lístky v čaji jsou s pečlivostí ručně sbírané.

Čaje v balení jsou baleny samostatně po jednotlivých sáčcích.

Použití

1 sáček na přípravu 1 šálku čaje. Optimální doba vyluhování: 2–5 minut dle chuti a zvyklosti.

O výrobci

Twinings jsou tradiční čaje s dlouhou historií. Poprvé se začaly prodávat v roce 1706 v Anglii. Později udělila královna Victoria rodině Twiningů privilegium, aby se stali dvorním dodavatelem čajů. Tato firma má tedy právo uvádět na obalech královskou korunku. Vysoká kvalita a lahodná chuť čajů zůstává až dodnes. Twinings v současnosti prodávají více než 200 druhů čajů, které se vyznačují silnou aromatickou vůní, skvělou chutí a občas až zemitým připodobněním místa, odkud čaj pochází.

Skladování

Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Výrobce

R Twining and Company Limited,
South Way
Andover
SP10 5AQ Hampshire
Velká Británie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 706 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Černý čaj